Nabídka práce "Blížkovice" aktuálně 16 volných míst.

  • Rosice, Brno-venkov
  • Aaron guard s.r.o.
  • 109 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDUSTRY SOUTH MORAVIA s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Lukáš Vavruša, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Aaron guard s.r.o., Česká pošta, s.p., SIMPLY5 s.r.o., ABI Special s.r.o., GADO, s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Hostim, Střítež, okres Třebíč, Třebíč, Miroslav, Rosice, okres Brno-venkov, Jihlava

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

AJ Bor brigáda co den dle do důchod důchodce Ema email Eva hledám hodnocení IT Ivo je k kol ku Moravský Most možnost na náplň práce Nick o ob od ohodnocení operátor Oto plat po práce pracoviště pracovní pro příplatky s Sam samostatnost se SOU telefon Tim to u ubytování v včetně ve vhodná via vo výroba vz vzdělání z za zákoník ze zkušenosti Zruč životopis Ali dík díky ke komunikace Král krom kvality mezi Nika nové nový Oleg OZP pohovor pracovní prostředí prostředí před při víkend Vít vod doba Dora DPP Ian Lia pracovní doba rozvoz spolupráce Třebíč Eric HR inzerát Iva ode odpovědnost vstříc znalost auto automobil boty Budišov cestovní náhrady dopis DPČ e-mail hodiny Hrady kurz město mobil nabídka nábor náhrady nová přivýdělek společnost světlí Tom výdělek vyšší zaměstnání flexibilní chování Ina nabídky přede Sami brány cíle CV český činnost ČR náklady Ota pečlivost pod podle postup pracovník prostřednictvím Rut řízení společnosti trendy výsledky zapůjčení zdarma během Lom místo stabilní Znojmo agentura bez bezpečnost Dino mimo mzda obchodní odměny plnění povinnost pozice pracovní pozice stran stráž získání data Jihlava Luže Marta místa poštovní pošty pracovní místa růst show uchazeč vně Amy kvalita Mark marketing odpověď online otázky pec rozhovor STK blízko bonus interní kancelář plán plánování podnik uplatnění Velké bonusy dokumentace mzdy vedení výkon asistent astronom gastro gastronomie Lech měsíc nad pracovní nabídka praxe restaurace týden výhody výplata evidence přes vyučení v oboru
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Blížkovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena