Nabídka práce "Bílý Kámen" aktuálně 22 volných míst.

  • Chotěboř (34 km)
  • SelectDance z.s.
  • 6 000 – 8 000 Kč / úkol
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 10. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Drive plus, s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GADO, s.r.o., První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., ABI Special s.r.o., BiosImport s.r.o., Česká pošta, s.p., SelectDance z.s., Kaufland Česká republika v.o.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., KFC, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., 21 Consult Group s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Jihlava, Herálec, okres Havlíčkův Brod, Humpolec, Chotěboř, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Loket, okres Benešov, Dačice, Zruč nad Sázavou, Herálec, okres Žďár nad Sázavou, Jaroměřice nad Rokytnou, Jindřichův Hradec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

bageterie den DPP flexibilní hledám IT jídlo Kladno Most možnost mzdy nové pozice práce restaurace SOU svátek víkend brigádník díl francouzský kov PR součást tým výše zákazník zvýšení auta auto automobil doba mobil pečlivost plat pracovní pracovní doba růst vyšší informace kontakt prodej prodejní ruční zájem asistent astronom gastro gastronomie Jihlava měsíc nabídka pracovní nabídka praxe společnost společnosti týden výhody výplata čistá firemní národní případ stav v práci zkušenost Bor vyučení v oboru obor odměna pomoc vyučení agentura AJ ČR data kvalita marketing odměny odpověď online otázky pec plnění prostředí přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání zkušenosti agent databáze dobro finanční projekt předpoklad příležitost reklamy rok slané služby úkol výzkum výzkumy bezpečnost bonus bonusy činnost dokumentace komunikace Luže náplň práce nová obchodní plán plánování stabilní vedení výkon dokument náplň obchod problém příjemné řešení řešení problémů výkonnost boty cestovní náhrady dopis DPČ důchod e-mail hodiny HR Hrady kurz město nábor náhrady Polná telefon zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné okres řidič hodnocení chování nabídky ohodnocení spolupráce list rodičovské student interní kancelář podnik samostatnost stráž uplatnění certifikát externí oblast oblasti ochrana průmysl průmyslový přístup výdělky firma mzda rozvoz spokojenost technik komunikační předání servis schopnost schopnosti spokojen stroj techniky brigáda hlavní hledat Humpolec inzerát kolegové krásné místa odpovědnost postup poštovní pošty pracovní místa řízení směny uchazeč získání kolektiv poměr přátelský přátelští svátky volná pracovní místa akce kurzy sport Tábor vedoucí dohody program příprava škola kvality nad Sázavou OZP pohovor pracovní prostředí Žďár Žďár nad Sázavou životopis Ostatní přátelské třída úkoly zákazníci Třebíč benefit EU Loket na dobu neurčitou nárok nárok na dovolenou partner příplatky přivydělat uklízečky úřad v týdnu kariérní možnost kariérního růstu na dobu navíc seznam smlouvy vydělat pizza platy příklad rozvoj výplaty brigády jazyk karta možnosti osobnost pitné Dačice peníze úvazek PC znalost Zruč Zruč nad Sázavou obsluha obsluha zákazníků uživatel vztah Hradec Jindřichův Hradec důchodce vhodná dovolené školní
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bílém Kameni a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena