Nabídka práce "Bělá, okres Havlíčkův Brod" aktuálně 41 volných míst.

 • Pelhřimov
 • Aaron guard s.r.o.
 • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 4. prosince
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 6. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
VIVANTIS a.s., PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., KFC, ManpowerGroup s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., WELL PACK s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Aaron guard s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Agentura STUDENT s.r.o., Česká pošta, s.p., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Andulka services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., Mgr. Radek Vokál, DP High class TRANSPORT s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrudim, Celá ČR, Zruč nad Sázavou, Loket, okres Benešov, Čáslav, Kutná Hora, Vlašim, Ostředek, Kolín, Ovčáry, okres Kolín, Pelhřimov, Kostelec nad Černými lesy, Benešov, Poděbrady, Český Brod, Sadská, Jihlava, Říčany, okres Praha-východ, Pardubice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

brigáda co dle do hodina HR Chrudim Ina IT Iva Ivan je k ku Martin Most mzda na o ob od po pro při s Sam samostatnost se sklad to u v ve vo z za zdraví zkušenosti AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní hledám iOS ke kol Lev měsíc Městec mobil nad náplň práce partner peníze plán pod podle podnik práce pracovní přes rozvoz směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon Tom zaměstnání ze Eric inzerát Ivo nad Sázavou Nika ode odpovědnost vstříc vz znalost Zruč Zruč nad Sázavou akce Alex Alexandr astronom během bonus bonusy data gastro gastronomie hodnocení jídlo Loket mimo možnost nový ohodnocení pizza plat platy před příklad příplatky přivýdělek Ria rozvoj růst sport včetně vně výdělek výhody výkon výplaty vzdělání Čáslav inzeráty kandidát komunikace Mark místa místo Oto pečlivost postup pozice pracovní místa společnosti uchazeč vyšší A4 Amy doba DPČ DPP hora interní Kutná Hora pracovní doba pracovník příspěvek víkend Vlašim den Dino nové pravidla týden v týdnu vhodné výplata zdarma činnost elektro Kolín mezi Němec Nick Oleg přede úvazek životopis kariérní růst Lea praxe restaurace stará Tea bezpečnost Dan Luže Ovčáry smlouva agentura hlídání obchodní odměny Pelhřimov plnění pokladní povinnost pracovní pozice stran stráž získání Černý dění Dora důležité Kostelec nabídka nad Černými lesy prohlídka prostředí světlí třídění Beneš Benešov Bor školení Eva hlavní kolegové krásné Ota poštovní pošty Vít blízko dík díky kancelář nová plánování Poděbrady ubytování uplatnění Velké administrativní Ema email manažer personální oddělení Praha vhodná zaměstnáváme e-mail evidence inspektor Max náklady pracovní činnost pracovní činnosti Brod Český Brod kvality NDA Tim parkování pracovní poměr pracovní prostředí Lech pracoviště vod zaměstnavatel důchod důchodce pracovní nabídka Sadská výroba chování Jihlava nabídky Sami asistent vyučení v oboru kvalita marketing odpověď online otázky pec rozhovor STK dokumenty krom kromě OZP pracovní den Říčany dub Pardubice boty Černá formulář hodiny číšník servírka Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv CV dárky domov dovolená konzultant Král králové kurz kurzy Luby Náchod péče René Rychnov volno vzdělávání auta dopis EU řízení show Tomáš Velká Zina docházka červená průměrný Silvestr taxi úřad
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bělé a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena