Podzimní Kampaně, Veletrhy - Hostesky - Až 160 Kč/ Hod.

Pracovní poměr brigády
Lokalita Hradec Králové
Firma INSOLANCE s.r.o.
Odměna 140 – 160 Kč / hod

Hledáme vhodné uchazeče na pozici: hosteska, promoter PRO LOKALITU HRADEC KRÁLOVÉ

Rozšiřujeme tým hostesek na podzimní a zimní sezonu, nabízíme externí spolupráci, nebo formu brigády.

Promo akce a reklamní kampaně v nákupních galeriích a na veletrzích, výstavištích apod., představení nové kolekce uváděné na trh. Jedná se o akce jako Dny Marianne, For Beauty apod.

Náplň práce: Hostesky zajišťují průběh promo akcí a kampaní, komunikaci se zákazníky, poradenství návštěvníkům, průzkum reakcí a hodnocení. Distribuce reklamního materiálu, jako jsou letáčky, balonky, katalogy, kupony na slevy, rozdávání malých dárků, květin a pozorností pro zákazníky a návštěvníky akcí.
Součástí práce je jednoduchá administrativa.

Očekáváme profesionální přístup, spolehlivost, komunikační a prezentační schopnosti, možnost účasti na akcích alespoň dva až tři dny v týdnu, nebo o víkendech. Vysoká flexibilita v plánování pracovních dní s ohledem na studium apod. Jedná se vždy o celodenní akce.
Zajistíme zaškolení na náklady firmy, dopravu na místo práce, možnost využívání firemních automobilů, občerstvení na pracovišti. Bezpečí našich zaměstnanců a návštěvníků akcí je pro nás prvořadá, zajišťujeme dostatečné množství ochranných pomůcek.
Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení, vyplácení mzdy denně po ukončení akce, odměny, bonusy formou dárkových poukazů.
Neváhej nás kontaktovat přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena