- 35 000 – 41 000 Kč / měsíc
- Brigáda
- Vhodné také pro cizince

AmRest je nejrychleji rostoucí nezávislou restaurační společností v Evropě. Pracujeme se světoznámými a oblíbenými značkami, které provozujeme v 16ti zemích světa (v Evropě, Rusku, Číně). Je nás více než 30 000, pocházíme z různých zemí, ale stále mluvíme stejným jazykem! To vše díky naší vyjímečné kultuře — věříme, že VŠECHNO JE MOŽNÉ — Wszystko jest Możliwe (Anything is Possible; WJM) a náš příběh je toho důkazem. Chceme být #1 v Evropě a brzy se jím staneme — protože WJM ☺.
Na český trh již brzy vstoupí jedinečná značka PIZZA HUT. Hledáš práci a rád se pohybuješ v gastronomii? Nebo zkrátka miluješ pizzu? Jsi komunikativní a preferuješ práci v týmu super lidí? Neváhej a chyť se této jedinečné šance pomoci této značce růst.
Hledáme kolegy/kolegyně, kteří chtějí společně s námi rozvíjet Pizza Hut na českém trhu. Požadujeme komunikativnost, spolehlivost a chuť postavit se nové výzvě, týmového ducha, flexibilitu a hlavně pozitivní energii.
Nabízíme jedinečnou možnost být u vstupu Pizza Hut na český trh a společně se značkou také velkou možnost kariérního růstu a rozvoje. Mimo jiné také nabízíme flexibilní plánování směn, příplatky za práci o víkendu a ve svátek, bonusy z tržby restaurace, zajímavé teambuildingy a mnoho dalšího.
Jestli tě nabídka zaujala, neváhej a kontaktuj nás.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.