- Brigáda
- Vhodné také pro absolventy
- Vhodné také pro seniory
Nabízíme brigádu
v Ostravě – Zábřehu pro studentku či studenta VŠ ekonomického oboru,
nejlépe 1. ročníku, který se na SŠ učil účetnictví:
vedení daňové evidence a účetnictví pro více firem – objem 40 h/měsíc (převážně od 7. do 25. dne v měsíci) a současně občasný zástup (více o prázdninách) ve Zdravé výživě s kavárnou
a výpomoc s marketingem.
Vše zaučíme. Požadujeme pečlivost, zájem o účetnictví, komunikativnost.

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.