- 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
- Brigáda
- Vhodné také pro absolventy

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s., začala psát svoji historii v roce 1992. Za tuto dobu prošla vývojem a obrovskou expanzí. Se svojí rozsáhlou sítí poboček v České republice a na Slovensku se dlouhodobě řadí mezi lídry na trhu v oblasti velkoobchodu TOPENÍ – PLYN – VODA – INŽENÝRSKÉ SÍTĚ – KOUPELNY.
Společnost PTÁČEK – velkoobchod, a.s. je LÍDREM na trhu v oboru topení, voda, plyn, inženýrské sítě a koupelny s více než 25-letou tradicí. Disponujeme širokou sítí poboček v České a Slovenské republice.
Pracujte u Ptáčka a buďte součástí velkého a odborného týmu s více než 150 pobočkami a 1 800 zaměstnanci!
Hledáme kuchaře/kuchařku na brigádu do firemního bufetu od 15.7. – 26.7.2019.
Vaříte rád/a? Milujete jídlo? Pojďte vypomoct s vařením o prázdninách!
Čemu se u nás budete věnovat:
vaření snídaní, svačinek a především obědů pro cca 100 kmenových zaměstnanců a další skupinu návštěvníků společnosti Ptáček
jídelníček není striktně dán – je možné jej upravit dle možností a znalostí kuchaře
Naše očekávání:
očekáváme zkušeného kuchaře/kuchařku
kladný postoj k vytvářenému jídlu
potřebný zdravotní průkaz
Proč právě k nám?
čeká tu na Vás minimálně stovka vděčných strávníků!
zajímavé finanční ohodnocení
Lokalita
Jinočany
Obor
Ostatní
Odměna
180 – 190 Kč / hod
Kontaktní osoba
Lucie Mondeková
Telefon
Zobrazit tel. číslo

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!