Práce v zemědělství - zpracování zelí

Pracovní poměr brigády
Lokalita Brno
Firma GIT Consult Czech s.r.o.
Odměna 80 Kč / hod

Co od Vás očekáváme:

Hledáme 2 šikovné pracovníky, kteří vědí, že jim nevadí náročná manuální práce a práce ve stoje.
Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže.
Místo výkonu práce: Brno – Tuřany (u Makra)

Náplň práce:

  • Čištění hlávek zelí, obírání a odstraňování špatných listů a následné krouhání zelí.
  • Balení a expedice
  • Další pomocné práce při zpracování kysaného zelí

Pracovní doba:

  • Práce pouze v pracovní dny – pondělí až pátek od 7:00 (konec směny střídavě 15:00 a 17:00) – 40 hodin týdně

(pracovní doba je pevně dána, není možné ji upravit). V pátek práce obvykle pouze v dopoledních hodinách.

  • Práce každý všední den do konce listopadu

Požadujeme:

  • Potravinářský průkaz (nutné mít první den nástupu – možné pořídit u závodní lékařky)
  • Fyzickou kondici odpovídající charakteru práce – práce ve stoje, šlapání zelí, krouhání, atd.
  • Odolnost
  • Nástup: ihned

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení 80 Kč/hod.
  • Stravenky v hodnotě 100Kč/odpracovaný den (50% přispívá zaměstnavatel)

V případě, že Vás náš inzerát zaujal, kontaktujte nás přes odpovědní formulář s Vaším přiloženým aktuálním životopisem nebo aspoň stručnými informacemi o Vaší osobě a Vaší pracovní historii. Poté Vás budeme kontaktovat.
Děkujeme.

Zobrazit výpis brigád

  • Brno
  • CZECH FLEET, družstvo
  • 160 – 250 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • Lukáš Vavruša
  • 200 – 250 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. dubna
  • Český Těšín
  • Českomoravská Bezpečnostní Agentura…
  • 100 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. srpna
  • Štramberk
  • Agentura LP Hostess, s.r.o.
  • 60 – 90 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 9. srpna
  • Vysočany, Praha
  • Libora & Partners, s.r.o.
  • 100 – 150 Kč / hod
  • Brigáda

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ aktuální Brno den doba formulář hledám hodnocení inzerát IT místo náplň práce ohodnocení práce pracovní pracovní dny pracovní doba pracovník směny stravenky vhodná výkon zaměstnavatel zemědělství životopis dny finanční informace kontakt kov lékař list místo výkonu práce náplň odpovědní pomoc potravinář PR první den případ třída závod země