Hledáme lidem práci Manpower

Pomocné práce v zemědělství. Včetně ubytování

Pracovní poměr brigády
Lokalita Litoměřice
Zadavatel Manpower (ManpowerGroup s.r.o.)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného a spolehlivého pomocníka k soukromníkovi do zemědělství, který se nebojí zvířat (  matky a telata, býci, jalovice.. )

Popis pozice:

Budete vypomáhat na zemědělské farmě

 - krmit zvířata, doplňovat vodu

 - pomáhat při různých opravách ohrad

 - v případě nutnosti jezdi do města nakoupit

 - a další potřebné práce

Profil kandidáta:

- spolehlivost, pracovitost

- ŘP sk. B

- jízda v traktoru výhodou

Nabízíme:

 - 120kč/h

- Možnost ubytování

- Možnost dlouhodobé spolupráce

- Práce na DPČ poté možnost přejít na HPP

Zobrazit výpis brigád

  • Jihomoravský kraj
  • Petr Sklenář
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. října
  • Frýdek-Místek
  • BIRCHWOOD industrial s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 20. května
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Tomáš Křížek
  • 500 – 1 200 Kč / úkol
  • Brigáda
Zveřejněno: 19. dubna
  • Kuřim
  • JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.
  • 89 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava-město
  • BaP STAVBY a INTERIÉRY s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 1. října
  • Olomouc
  • TRIOMARK technologies s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 28. května
  • Břeclav
  • www.brigadnici.com, s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Ústí nad Orlicí
  • Manuvia Double you s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 20. dubna
  • Turnov
  • Ekoplanet s.r.o.
  • 50 – 80 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 10. října
  • Zlín
  • Českomoravská Bezpečnostní Agentura…
  • Brigáda
Zveřejněno: 18. března
  • Praha
  • Jana Hozová
  • 300 – 500 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 2. června

Andulka services s.r.o., První novinová společnost a.s.

Ústí nad Labem, Děčín

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Trainee program – první práce pro absolventy

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

DPČ hledám HR IT kandidát možnost náplň práce pozice práce SOU spolupráce ubytování zemědělství jízda kov města náplň pomoc PR profi případ země zemědělské