Flexibilní práce i bez praxe, péče o klienty ve velké firmě

Pracovní poměr brigády
Lokalita Ostrava-město
Firma PROFI CREDIT Czech, a.s.

Co od Vás očekáváme:

Sháníte zajímavou a nenáročnou práci? My zase sháníme spolehlivého člověka, který se v naší zavedené společnosti bude starat o naše klienty, řešit jejich potřeby, navrhovat nejlepší řešení a a bude mít na starosti administrativu! Naše nabídka je vhodná i pro absolventy, vše Vás rádi zaučíme :-).

Náplň práce:

  • vedení administrativy
  • péče o klienta , řešení požadavků klienta
  • zpracování žádostí
  • zadávání dat do systému

Neváhejte a získejte skvělou práci, která Vám přinese nové zkušenosti, benefity i fajn kolektiv :-)
Těšíme se na Vaše odpovědi.

Požadujeme:

  • pozitivní přístup
  • ŘP skup. B
  • práce na PC
  • flexibilitu
  • organizační schopnosti, samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • práci v prosperující a stabilní společnosti působící na trhu přes 20 let
  • samostatnou a zajímavou práci
  • volnou pracovní dobu
  • komplexní zaškolení a odborné vedení
  • přátelský kolektiv
Zobrazit výpis brigád

  • Ostrava
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 26. dubna
  • Praha
  • Monika Svobodová
  • Brigáda
Zveřejněno: 29. ledna
  • Brno-město
  • Jobs Contact Consulting, s.r.o.
  • Brigáda

ABAS IPS Management s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Aaron guard s.r.o.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

absolvent AJ benefit benefity Bor den flexibilní IT Most nabídka náplň práce nové odpovědnost péče práce pracovní praxe samostatnost společnost společnosti stabilní školení vedení vhodná volno zkušenosti žádost kolektiv náplň odbor odborné odpovědi organizační schopnost organizační schopnosti PC PR přátelský přístup řešení schopnost schopnosti systém trh zkušenost