Flexibilní práce, brigáda - Stevard/ka ve vlacích ČD

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro rodiče na mateřské / rodičovské dovolené, absolventy
Lokalita Hradec Králové
Firma TESS promotion s.r.o.
Odměna 120 – 160 Kč / hod

Buďte neustále v pohybu a zamilujte si práci na cestách. Váš pracovní den nikdy nebude stejný a budete pokaždé potkávat nové lidi. Doplňujeme stávající tým a hledáme nováčky pro středisko **Hradec Králové**. Doplňujeme stávající tým a hledáme spolehlivé a usměvavé **minibaristy/minibaristky** na vlaky Českých drah na trase Hradec Králové – Praha a zpět.

Náplň práce:

  • Prodej drobného občerstvení za lidové ceny.
  • Poskytování informací cestujícím s úsměvem na tváři.
  • Možnost plánování směn dle vlastních časových možností.
  • Směny si volně kombinujete dle vašich časových možností nebo rozvrhu ve škole:
    • ranní (např. 5:30 – 10:00h, 6:30 – 16:00h a další možnosti)
    • odpolední (13:30 – 21:00h, 15:30 – 20:00h, 16:30 - 22:00h a jiné)
    • nebo celodenní trasa 8:30 – 15:00h.
  • Odjezd vždy ze stanice Hradec Králové a návrat zpět do stanice Hradec Králové ve stejný den.

Co od Vás očekáváme:

  • Minimální věk 18 let.
  • Platný potravinářský/zdravotnický průkaz.
  • Základní znalost AJ nebo NJ (komunikace na základní úrovni s cestujícím).

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Flexibilní plánování směn.
  • Ranní i odpolední směny.
  • Zajímavé prostředí vlaku.
  • Dlouhodobá spolupráce.
  • Odjezd z výchozí stanice Hradec Králové a návrat zpět do stanice Hradec Králové
  • 120 Kč/hod. – sazba při 8 a více odpracovaných směnách za měsíc
  • Plus finanční bonusy ke směnám (např. aktivita, dochvilnost, kladné hodnocení cestujících atd.)

Tato práce je vhodná ke studiu nebo jako přivýdělek k HPP. Případně je možnost práce pondělí - pátek, záleží jen na Vašich možnostech času.

Forma spolupráce je na základě Dohody o pracovní činnosti (DPČ) = námi hrazená platba soc.+ zdravotního pojištění.

Nástup možný ihned, nebo v průběhu července/srpna, záleží na Vás :-)

V případě zájmu, prosím, zasílejte své životopisy (fotografie vítány) na uvedenou emailovou adresu. Těšíme se na spolupráci.

Zobrazit výpis brigád

  • Kladno
  • Dagmar Stahlová
  • 120 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 22. června

McDonald`s ČR spol. s r.o., SelectDance z.s., ARAMARK, s.r.o.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

AJ bonus bonusy brigáda činnost den DPČ email EU flexibilní fotograf HR Hradec IT komunikace možnost náplň práce NDA plat práce Praha směny STK znalost životopis bar činnosti dohody foto možnosti náplň PR prodej