Administrátorka fakturace s možností růstu

Hloubětín, Praha
150 Kč / hod
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Crocodille ČR, spol. s r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Patříme mezi přední výrobce nejen balených baget a sendvičů v Evropě. Náš výrobní závod v Žiželicích nad Cidlinou patří mezi nejmodernější potravinářské provozy. Z pěti distribučních center ve třech zemích denně zásobujeme napřímo většinu našich zákazníků. Ten, kdo chce v práci dělat skutečně na nových věcech, má vášeň pro detail a nechce si jen odfajfknout kolonku v životopise, je možná už tak trochu náš člověk.

Hledáme novou kolegyni či kolegu, která/ý se nebojí rutinní práce, ale zároveň se chce učit novým věcem a rozvíjet své znalosti a dovednosti. Vhodné i pro absolventy.

Požadujeme :

  • SŠ vzdělání
  • uživatelskou znalost MS Office
  • pečlivost, aktivní přístup, ochotu učit se

Náplň práce:

  • zpracování dat v interním systému
  • vystavování faktur
  • kompletace faktur a dodacích listů
  • komunikace s kolegy
  • spolupráce na dalších činnostech v rámci účtárny
  • postupný rozvoj v oboru účetnictví

Nabízíme :

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • zázemí české společnosti, která se neustále rozvíjí
  • práci na plný, nebo částečný úvazek
  • osobní rozvoj a kariérní postup
  • dotované svačiny
  • cvičení pro zaměstnance zdarma
  • parkování v areálu společnosti zdarma

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Pronájem Klimentská s.r.o. | Pronájem Klimentská s.r.o. | Nové Město, Praha Nové Město, Praha
  • 140 – 170 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro studenty
Zveřejněno: 27. května
Hradecké delikatesy s.r.o. | Hradecké delikatesy s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • Brigáda
Zveřejněno: 26. října
Ľubomír Slanina | Ľubomír Slanina | Kroměříž Kroměříž
  • 21 000 – 25 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 30. září
Šárka Červená | Šárka Červená | Nové Město, Praha Nové Město, Praha
  • 80 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 3. září
Milada NOVOTNÁ | Milada NOVOTNÁ | České Budějovice České Budějovice
  • 15 000 – 27 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 1. října

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Posíláte životopisy, ale firmy se neozývají? Nebo dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Neznamená to hned, že nemáte šanci. Někdy stačí změnit způsob, jakým na nabídky reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk odpoví na několik inzerátů, čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase je snadné získat pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být mnohem jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejný životopis na různé pozice nebo zaměstnavatel v prvních vteřinách nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.