Nabídky práce v Opavě a okolí pro profesi Pracovník / pracovnice ostrahy

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

  • Bohumín (33 km)
  • ČOS - Speciální servis s.r.o.
  • 19 500 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Karviná (46 km)
  • Nový domov, příspěvková organizace
  • od 18 900 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
VKUS-BUSTAN s.r.o., ABI Special s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Vladimír Pavlík, Město Studénka, XEVOS Solutions s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., ČOS - Česká ochranná společnost a.s., Statutární město Havířov, Nový domov, příspěvková organizace

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Recepční, Telefonní operátor / operátorka, Tester, Policista / Policistka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Technik / technička bezpečnostních služeb, Vrátný / Vrátná

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Opava, Hať, Fryčovice, Frýdek-Místek, Krnov, Studénka, Ostrava, Bohumín, Staříč, Havířov, Karviná

Opava

Charakteristika města a jeho instituce: Opava, jedno z významných měst v Moravskoslezském kraji, má bohatou historii a kulturní dědictví. Jednou z klíčových institucí ve městě je Slezská univerzita v Opavě, která přispívá k výzkumu a vzdělávání ve městě a regionu. Město je také známé svými historickými budovami, včetně Opavského zámku, který je významným kulturním centrem.

 

Politická a správní struktura: Opava je statutárním městem s vlastní samosprávou, což znamená, že má vlastní městskou radu a primátora. Město je rozděleno na městské části, z nichž každá má své vlastní zastupitelstvo a starostu. Tato politická a správní struktura umožňuje efektivní řízení města a řešení místních záležitostí.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Opavy je rozmanitá s důrazem na průmysl, služby a kulturu. Město je domovem mnoha podniků a firem, které působí v různých odvětvích, včetně potravinářství, strojírenství a informačních technologií. Opava je také významným kulturním centrem, což přispívá k rozvoji turistického ruchu.

 

Doprava a dostupnost: Doprava v Opavě je dobře organizovaná a město je dostupné prostřednictvím železniční stanice, autobusového nádraží a blízkosti dálnice D1. To usnadňuje přístup do města a umožňuje pohodlné spojení s dalšími městy a regiony v České republice.

 

Bydlení a rodinný život: Opava nabízí různé možnosti bydlení, od historických domů ve středu města po moderní bytové komplexy. Město má kvalitní školství a zdravotní péči, což je atraktivní pro rodiny s dětmi. Krásné okolí s blízkostí přírodních parků a rekreačních oblastí přispívá k rodinnému životu v Opavě.

 

Geografie a poloha: Opava se nachází v severovýchodní části České republiky, v historické části Slezska. Město je obklopeno malebnou krajinou, včetně lesů a řeky Opavy. Tato poloha nabízí příležitosti k pěší turistice a outdoorovým aktivitám v blízkém okolí.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

administrativní AJ bezpečnost činnost den doba důchod důchodce evidence hledám hodnocení HR IT kancelář komunikace loajalita Luže měření místa možnost mzdy náplň práce obchodní ohodnocení pec plat podnik práce pracovní pracovní dny pracovní doba řízení sledování směny SOU společnost stabilní starobní důchod stráž technik telefon úřad vhodné výplata výpočet zaměstnavatel zdravotní znalost certifikát dny firmy komunikační kov lidský mzdové náplň obchod obsluha počítač pomoc PR průmysl přístup schopnost schopnosti služby sociální správy starobní systém technické techniky termín zákazník zaměstnanci Bor dodržování DPČ DPP obuv Opava pozice pracovník praxe růst společnosti stravenky školení vyšší centra oblast oblasti obor odbor odborná prodej profesní průmyslový smlouvy stroj tým způsobilost auto email vedení životopis rok technolog vedení týmu Hlučín invalidní důchodce měsíc nepřetržitý nové plán týden úvazek areál invalidní směna Frýdek Frýdek-Místek Místek STK analýza audit benefit benefity certifikace dokumentace interní kandidát kraj kurz kurzy mzda Office penzijní připojištění pojištění připojištění příspěvek security služební specialist specialista stravování vzdělání vzdělávací kurzy zaměstnanců zkušenosti anglické dokument dovolené externí list penzijní překážka příspěvky report tvorba výrobní vyšetřování vzdělávací kurz zkušenost životní Krnov místo OZP výkon místo výkonu práce zájem ČR dovolená dovolená na zotavenou e-mail EU na dobu neurčitou nabídka odměňování podmínky policie povinnost požadavky pracovní poměr příplatek příplatky sick day uchazeč uživatelská znalost výsledky zákoník zaměstnanec doby informace jazyk kontakt města městské na dobu na dobu určitou nařízení odborné oprávnění osobní PC placené platové podmínky poměr předpis předpoklad řidič řidičské oprávnění svátky třída uživatel volna zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zdravotní způsobilost zkušební architekt audity business data flexibilní job jobs Most občerstvení odpovědnost prostředí protokol rizika samostatnost sport technologie v zahraničí zahraničí bezpečné clo cloud firemní inovativní karta na pracovišti národní podpory problém řešení řešení problémů servis stav systémy vybavení zaměstnání zkrácený úvazek jednání kontrola příjemné případ výkonnost administrativa získání činnosti kolektiv akce výjezd CV Havířov hrubý ministerstvo Ostrava plnění police psycholog režim rozvázání ředitel tarif uchazeči volno výcvik vyšetření vzdělávání zařazení díl měsíční městská mimořádné ministerstva odborný rekvalifikační riziko součást statutár střední šetření test úkol výběr výběrové řízení výkon práce zbraně zkoušky dění domov druh hlídání mobil pracovní prostředí prohlídka výhody kontroly penzijní pojištění profese příjemné pracovní prostředí síla
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Pracovník / pracovnice ostrahy v Opavě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena