Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor/ka výstupní kontroly, mzda až 35 tisíc, nást. bonus 60 tisic!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jsme přední firma v automobilovém průmyslu se sídlem v Ostravě - Kunčicích. Naše dlouholeté zkušenosti a inovativní přístup nám umožňují být klíčovým hráčem v tomto dynamickém odvětví.
Aktuálně hledáme kolegy na pozici výstupní kontroly.
Nepřetržitý provoz : 2R, 2O, 2N, 2 dny volna
Pracovní náplň:

Vizuální kontrola dílů a výrobků (dle specifikace vad a dokumentace)
Vyřazení vadných kusů, anylýza vad a určování jejich příčin, spolupráce s výrobním týmem
Měření sériových výrobků (podle příslušné kontrolní dokumentace)
Seřizování a údržba automatického kontrolního zařízení

co vám nabídneme?

  • Plat nad průměrem regionu až 35 tisíc
  • Měsíční prémie
  • Docházkový bonus
  • Příplatky za rizika spojené s pracovní pozicí
  • Příplatky za směnný režim
  • Příplatky za bezúrazový provoz
  • 13. a 14. plat, každoroční plošné i individuální navyšování mezd
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • Program Benefit Plus, roční příspěvek na sport, léky kulturu
  • Benefit ELA - anonymní bezplatná poradenská služba v oblasti práva, psychologie
  • Karta Multi sport

co od vás očekáváme?

  • Zkušenost s kontrolou kvality v automobilovém průmyslu výhodou
  • Manuální zručnost
  • Schopnost týmové práce
  • Svědomitost, samostatnost, pro-aktivitu v řešení svěřených úkolů, flexibilitu
  • Vysoce zodpovědný přístup k práci

jak se přihlásit?

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

  • Ostrava
  • Mini-Patmax s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrava
  • ARBE - půjčovna, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Intercontact TD s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • PEGATRON Czech s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Stráž pod Ralskem
  • VOJTELLA o.p.s.
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Jablonné nad Orlicí
  • Isolit-Bravo, spol. s r.o.
  • 21 360 – 24 000 Kč
  • České Budějovice
  • VOLF kancelářské potřeby spol. s r.o.
  • 27 000 – 37 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Mini-Patmax s.r.o., ARBE - půjčovna, s.r.o., Radim Glonek s.r.o., NIL Textile, s.r.o., HB group Facility s.r.o., VAE CONTROLS, s. r. o., V-NASS, a.s., Intercontact TD s.r.o., BaM real, s.r.o., FORCUT s.r.o., Hotel VP1, s.r.o., Stante sense, s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/, PEGATRON Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín, Orlová

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

auto automobil benefit bonus den dokumentace firma hledám HR inzerát IT kvality měření mobil Most mzda nabídka nabídka práce nepřetržitý odpověď operátor otázky pec plat pojištění práce pracovní práva příplatky příspěvek psycholog režim rizika řízení samostatnost služba specifika spolupráce sport úraz zkušenosti Zruč automat bezplatná díl dny dokument dovolené inovativní karta kontakt kontrola kontroly kov měsíční náplň oblast oblasti odpovědný penzijní penzijní pojištění PR pracovní náplň prémie program průmysl příspěvky přístup region roční řešení schopnost tým údržba úkol vizuál vizuální volna výběr výrobní zkušenost životní