Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

OBRÁBĚČ KOVŮ - HORIZONTÁŘ, 35 000, ubytování DOLNÍ BENEŠOV

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Opava
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • Třískové obrábění armatur a jejich dílců, včetně pokročilejších obráběcích operací
  • Provádění preventivní údržby stroje

Nabízíme

  • Nástupní mzda 30 000 – 35 000 Kč/měsíc
  • Dotované ubytování DOLNÍ BENEŠOV U OPAVY
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • Stravenkový paušál

Požadujeme

  • Praxi min. 2 roky
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a pečlivý přístup k práci

V případě zájmu o bližší informace nám prosím ZAŠLETE ŽIVOTOPIS spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

Lead – HR Services, s.r.o.
Kontaktní osoba: Lukáš Pramor
Email: e-mail přes odpovědní formulář, zobrazit tel. číslo

Obsluha CNC stroje

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 11. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. dubna
  • Opava
  • ID - KARTA s.r.o.
  • 33 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
dnešní
  • Fulnek
  • JPF Czech s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 13. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
dnešní
  • Sázava, Ústí nad Orlicí
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Napajedla
  • BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Černá
  • COOP družstvo Velké Meziříčí
  • od 21 000 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • Hettich ČR k.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • DEL a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • DEL a.s.
  • Holoubek trade s. r. o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Havířov
  • WB Trim Czech, s.r.o.
  • 16 700 – 19 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., ARAKO spol. s r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., ID - KARTA s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., JPF Czech s.r.o., KLIM cars s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička

Hradec nad Moravicí, Opava, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Bílovec, Krnov, Bílov, okres Nový Jičín, Fulnek, Studénka, Ostrava

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

dění dokumentace email event HR měsíc Most mzda náplň práce paušál pečlivost práce samostatnost sick day stravenkový paušál telefon ubytování znalost díl dokument dovolené informace kontakt kov náplň PR případ přístup rok stroj