Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Seřizovač i bez praxe, dopravné, bonus 20 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jindřichův Hradec
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte zájem pracovat v přátelském kolektivu ve významné dodavatelské firmě s nástupním bonusem 20.000 Kč a příspěvky na dopravu, i bez nočních směn? Hledáte stabilní zaměstnání, kde se neustále můžete rozvíjet? Jste technicky zaměřený/á nebo jste kutilský typ, co se rád učí nové věci? Pak se k nám přidejte! Praxe není nutná, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný IHNED a je přímo do KMENOVÉHO STAVU společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnání). Tato práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

  • Obsluha lakovací linky
  • Údržba, seřízení a oprava lakovací linky

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek 20.000,–
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Služební auto v případě potřeby
  • Stravenky
  • Příspěvky za nemocnost
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Kariérní růst

Požadujeme:
Požadavky:

  • Ochotu pracovat na 2 směny, nebo 1 směnu s přesčasem (10 hod.) a sloužit pohotovost
  • Manuální a technická zručnost
  • Řidičský průkaz výhodou (ne podmínkou)

  • Luže
  • Oseva Agri Chrudim, a.s.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. června
  • Český Těšín
  • Město Český Těšín
  • od 21 710 Kč
  • Havraň
  • Ascorium Most s.r.o.
  • 18 240 – 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Nedašov
  • WTA Trade s.r.o.
  • od 40 000 Kč
  • Třinec
  • GAMIsport-jeans s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Dvěděti.cz s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • LEGENDA spol. s r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • České Budějovice
  • KVALITA náhradní plnění s.r.o.
  • 22 000 – 23 155 Kč
  • Technický a zkušební ústav stavební…
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Základní škola Máj II, M.Chlajna 23,…
  • od 17 300 Kč
  • Domov pro seniory Máj České Budějovice,…
  • od 28 340 Kč

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

auto bonus Bor EU IT kariérní růst Luže nábor náplň práce nemoc nové pojištění požadavky práce praxe přesčas příspěvek růst řízení služební služební auto směny společnost společnosti stabilní stravenky stravování zaměstnání Zruč agent dovolené kariérní kolektiv kov linky náborový náplň obsluha oprava penzijní penzijní pojištění PR přátelské případ příspěvky stav technická zájem životní