Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Všeobecná sestra do domácí péče Jablonec nad Nisou a Liberec

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Zdravotní bratr / sestra
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

Hledáme posilu do týmu Domácí zdravotní péče na hlavní pracovní poměr i dohody pro oblast Jablonec nad Nisou a Liberec.

Náplň práce:

  • Poskytování zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
  • Vedení zdravotnické dokumentace

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně 2 roky praxe práce ve zdravotnictví
  • Aktivní řidič sk. B
  • Vzdělání všeobecné sestry a vyšší
  • Základní znalosti práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • TRESTNÍ BEZÚHONNOST

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení: 40.000 – 50.000 Kč hrubého měsíčně, dle výkonu
  • Služební automobil
  • Zázemí velké stabilní společnosti
  • Práce v přátelských týmech
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Možnost práce na dohodu o provedení práce
  • V případě práce na plný úvazek další zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího vzdělávání financovaného zaměstnavatelem

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Studijní volno Studijní volno
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Jablonec nad Nisou
  • Probační a mediační služba
  • 25 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. dubna
  • Liberec
  • Podještědská poliklinika s.r.o.
  • 50 000 – 65 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 16. dubna
  • Liberec
  • Putzteufel.cz, s.r.o., úklidový servis
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Liberec
  • MDDr. Iva Tuháčková
  • 80 000 – 120 000 Kč
Zveřejněno: 19. února
  • Liberec
  • Zdravotnická záchranná služba…
  • od 70 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Liberec
  • Krajská nemocnice Liberec, a.s.
  • od 24 100 Kč
Zveřejněno: 30. ledna
  • Liberec
  • Dětský diagnostický ústav, středisko…
  • 31 180 – 40 650 Kč
  • Centrum intervenčních a…
  • 31 880 – 46 740 Kč
  • Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Domov seniorů U Přehrady, z. s.
  • od 29 800 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • od 40 000 Kč
  • Poděbrady
  • Lázně FELICITAS s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 14. června
  • Brno
  • Q.I.P. s.r.o.
  • 27 000 – 29 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Český Brod
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Brno
  • I-Pack service, s.r.o.
  • 28 000 – 31 000 Kč
  • Chrudim
  • Rehabilitace a regenerace RS, s.r.o.

AULO MJCZ s.r.o., EUC a.s., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Probační a mediační služba, Podještědská poliklinika s.r.o., DH Liberec, o.p.s., Most k naději, z.s., Dětské centrum Liberec, příspěvková organizace, Putzteufel.cz, s.r.o., úklidový servis, Dům seniorů Františkov, Liberec, příspěvková organizace, MDDr. Iva Tuháčková, Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, příspěvková organizace, Krajská nemocnice Liberec, a.s., Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec, Domov a Centrum aktivity, příspěvková organizace, Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje, příspěvková organizace, Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o., Domov seniorů U Přehrady, z. s., FOKUS Liberec o.p.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Asistent / Asistentka, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Pracovník / pracovnice ve službách, Dentální hygienik / hygienička, Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka, Laborant / Laborantka, Lékař / Lékařka, Psycholog / Psycholožka, Masér / Masérka, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Zdravotní bratr / sestra, Zdravotní asistent / asistentka, Personální manažer / manažerka, Úředník / Úřednice, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Liberec, Jablonec nad Nisou, Hodkovice nad Mohelkou

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

AJ auto automobil den doba dokumentace domácí flexibilní hlavní hledám hodnocení HR ISO IT Jablonec Jablonec nad Nisou Liberec loajalita Luže mobil Most možnost nad Nisou náplň práce NDA ohodnocení péče pečlivost práce pracovní pracovní doba pracovní poměr praxe prostředí samostatnost služební služební auto SOU společnost společnosti stabilní úvazek vedení všeobecná všeobecné výhody výkon vyšší vzdělání vzdělávání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zaměstnavatel zdravotní zkrácený úvazek znalost znalosti dar dohody dokument dovednost dovolené komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti mzdové náplň oblast PC poměr PR práce ve zdravotnictví přátelský příjemné případ rok řidič standard tým zaměstnanecké zdravotní péče zdravotnictví