Operátor ve výrobě - Žatec - nástup IHNED

Lokalita Louny
Firma ADECCO spol.s r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Pro nadnárodní výrobní společnost se sídlem v průmyslové zóně Triangle hledáme šikovné a manuálně zručné pracovníky. Staňte se členem úspěšného týmu a pracujte v perspektivním, dynamicky se rozvíjejícím oboru!

Náplň práce:

  • montování opěrek do autosedaček.
  • balení výrobků .
  • kontrola kvality výrobků.

Požadujeme:

  • dobrý fyzický stav .
  • zkušenosti s prací ve výrobě .
  • vyučení ve strojírenství výhodou .
  • bydliště v Žatci, Lounech, Mostě, Chomutově.

Nabízíme:

  • práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) .
  • práce na 3 směnný provoz (Po – Pá – ranní, odpolední, noční) .
  • místo výkonu práce Žatec – průmyslová zóna Triangle.
  • bonus 500 Kč za doporučení vhodného kandidáta.

  • Žatec, Louny
  • Sedmý schod s.r.o.
  • 18 900 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
  • Louny
  • Zuzana Partman Němečková
  • 29 000 – 33 000 Kč
  • Louny
  • HB STAVIVA s.r.o.
  • 21 300 – 30 000 Kč
  • Louny
  • RYBKA SUPPORT s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Louny
  • Krajské ředitelství policie Ústeckého…
  • 18 900 – 27 260 Kč
  • České Budějovice
  • Kvalita - družstvo služeb
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 2. října
  • Zlín
  • Auto Viki a.s.
  • od 17 000 Kč
  • Praha
  • DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR -…
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Jihomoravský kraj
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

auto bonus Bor hledám Chomutov IT kandidát kvality místo Most možnost náplň práce nové operátor práce pracovní pracovník společnost vhodné výkon zkušenosti Zruč Žatec člen kontrola kov místo výkonu práce náplň národní obor PR průmysl průmyslová průmyslové stav stroj strojírenství tým výrobní vyučení zkušenost