Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Programátor/ Seřizovač systém Heidenhain- Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Máš skúsenosti s programovaním, zoraďovaním a obsluhou 5 – osích CNC fréz?
Ovládaš programovací jazyk Heidenhain? Programoval si priamo na mašine?
Dohovoríš sa nemecky?
Ak áno, potom hľadáme práve TEBA!

Pre nášho rakúskeho partnera hľadáme skúsených CNC programátorov – zoraďovačov.
Práca zahŕňa obsluhu, zordenie a programovanie prevažne 5-osích fréz so systémom Heidenhain.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • nastavovanie a obsluha CNC strojov – systém Heidenhain
  • výhodou uchádzača je ovládanie CAD/CAM programu
  • zhotovovanie súčiastok na základe výkresovej dokumentácie
  • vykonávanie predpísaného technologického postupu, zoradenia stroja
  • realizácia výroby podľa požiadaviek
  • zodpovednosť za dodržiavanie kvality
  • zodpovednosť za plynulý chod stroja
  • dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
  • práca v 2-zmennej prevádzke

Miesto výkonu práce :
Laakrichen, cca 50km od Linzu.

VÝHODY A BENEFITY:

  • Zabezpečené a hradené ubytovanie
  • Možnosť turnusovej práce (práca na týždňovky)
  • Zálohy na týždennej báze
  • Stabilné zamestnanie
  • Výhodné platové podmienky
  • Rakúska pracovná zmluva

Mzdové podmienky (brutto)
15 – 17 EUR/hod.

POŽDAVKY:

  • Vzdelanie v oboru Strojárske/Technické
  • Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1)
  • Vodičský preukaz B
  • praxe min. 3 roky

Ostatné znalosti

  • Heidenhain iTNC530 – expert
  • Heidenhain TNC 640 – expert

Kontakt:
Tel.: zobrazit tel. číslo ,
Tel zobrazit tel. číslo

  • Ruda, Žďár nad Sázavou
  • Ing. Vladimír Malec
  • 16 800 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. prosince
  • Velká Bíteš
  • Van Nhien Trinh
  • od 16 800 Kč
  • Velké Meziříčí
  • Hospodářské obchodní družstvo Březejc
  • od 20 160 Kč
  • Sněžné, Žďár nad Sázavou
  • Vision Travel s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Doubravice nad Svitavou
  • M&M stolařství s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Česká Třebová
  • DANG LOI s.r.o.
  • od 13 000 Kč
  • Frýdlant
  • Irfan Kiliç

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

benefit benefity Bor CAD/CAM den EU HR IT kvality náplň práce partner plat postup práce praxe programátor Rakousko výkon znalost znalosti CAD CAM dokument jazyk kontakt mzdové náplň obor obsluha PR program rok stav stroj systém technické technolog výroby