2 pokojské na léto na Rhodose

Lokalita Zahraničí
Firma EuroPair, s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Služby, umění a kultura

Co od Vás očekáváme:

Hledáme 2 šikovnou slečny na pozici pokojská do pěkného hotelu na ostrově Rhodos.

Náplň činnosti:

  • úklid všeobecně v hotelu + úklid pokojů
  • nástup 25.6. do min. 15.9.2016
  • odměna: 450 EUR/měsíc

Co od vás očekáváme

  • věk 18–30let
  • mírně / středně pokročilá AJ
  • předchozí zkušenosti jsou výhodou, ale ne podmínkou
  • přátelská povaha

Co vám nabízíme
Zajištění pozice předem.
Stravu a ubytování zdarma.

Vaše náklady:

  • programový poplatek, letenka, připojištění

Proč s naší agenturou?

  • jsme na trhu již 21 let
  • nabízíme seriózní jednání
  • možnost poskytnutí kontaktu na bývalé klienty pro ověření referencí
  • povolení od MPSV

Zájemci pošlete CV na email a my Vám pošleme přihlášku a informace.

Bezplatná linka zobrazit tel. číslo
www.coolagent.cz

Nebo napište sms na číslo zobrazit tel. číslo ve tvaru WIG_jmeno, prijmeni, email a my se Vám ozveme :-)

Stručná charakteristika inzerující společnosti
Zprostředkování studijních pobytů, kulturních výměn a pracovních praxí v zahraničí.
Jedna z největších agentur v SR a ČR, zprostředkujících kulturní výměny, stáže, praxe a studijní pobyty v zahraničí, fungující už 21 let – od roku 1995. Profesionální team koordinátorů spolupracuje s partnerskými agenturami, školami a vzdělávacími organizacemi.

  • Praha
  • MTM PROSTAV s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. června
  • Praha
  • ARIDEON s.r.o.
Zveřejněno: 14. srpna
  • Praha
  • Europa Workintense spol.s r.o.
Zveřejněno: 3. září
  • České Budějovice
  • Residence Hotels s.r.o.
  • od 9 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. dubna
  • Karlovy Vary
  • EDEN GROUP a.s.
  • 13 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Vsetín
  • Roman Matula
  • od 6 000 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Střešovice, Praha
  • Lev i Sova s.r.o.
  • 8 000 – 9 999 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Strašnice, Praha
  • TREKVILA s.r.o.
  • 12 000 – 14 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Děčín
  • LA Service, s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Luhačovice
  • Lázně Luhačovice, a.s.
  • 12 500 – 13 500 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Mariánské Lázně
  • CRISTAL PALACE s.r.o.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Nový Bor
  • MORRIS CL s.r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Rožnov pod Radhoštěm
Zveřejněno: 6. září
  • Jičín
  • CF INVEST spol. s r.o.
  • od 17 300 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. ledna
  • Olomouc
  • O.R.KA. - Olomoucká realitní kancelář,…
  • od 11 200 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Olomouc
  • AGAVITA s.r.o.
  • od 90 Kč / hod
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Liberec
  • Devil's cleaning s.r.o.
  • 75 – 90 Kč / hod
Zveřejněno: 15. února
  • Liberec
Zveřejněno: 1. prosince
  • Zbiroh
  • Agentura NKL s.r.o.
  • od 13 500 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Prostějov
  • RoseMode, s.r.o.
  • od 10 000 Kč
Zveřejněno: 1. dubna
  • Zahraničí
  • Work Service Czech s.r.o.
  • 50 000 – 59 999 Kč
  • Brno-město
  • Lingea s.r.o.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

agentura AJ CV činnost ČR email EU hledám HR linka měsíc možnost náklady náplň práce Ostrov ověření partner plat pojištění povolení pozice práce pracovní praxe připojištění SOU společnost společnosti stáž ubytování v zahraničí zahraničí zdarma zkušenosti agent bezplatná činnosti dar hotel informace jednání kontakt kov kulturní náklad náplň odměna organizace PR program přátelská rok škola trh výměny zájem zkušenost