Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Svářeč TIG 141 Přípravář/ Potrubář izometrii až 20 euro/hod.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Přijmeme zaměstnance na pozici svářeče metodou Tig -141  a přípraváře pro dlouhodobou spolupráci na pracovišti v Rakousku se zajištěným ubytováním v apartmánech

    Náplň práce:

    Náplň práce Svářeče Tig 141

    • Svařování potrubí metodou TIG – 141.
    • Práce na hale i na stavbách dle dohody.
    • Svařuje se černý materiál i nerez ocel, svařuje se potrubí v průměru cca 60 mm.
    • Práce s technickou výkresovou dokumentací.

    Náplň práce přípraváře / potrubáře v izometrii:

    • Znalost přípravy nerezového potrubí dle výkresové dokumentace před svařováním. Práce s výkresy podle izometrie. Nutná praxe.

    Co od Vás očekáváme:

    • znalost NJ  (nutné pro komunikaci na pracovišti)
    • řidič sk. B – vlastní automobil výhodou – pro dopravu do Rakouska
    • praxi v oboru min. 3 roky
    • znalost čtení ve výkresové dokumentaci
    • platný certifikát svářeče TIG 141
    • Spolehlivost a samostatnost
    • Ochotu cestovat

    Co Vám můžeme nabídnout:

    Nabízíme

    • dlouhodobou spolupráci na HPP – Rakouská smlouva
    • Pro zaměstnance zajišťujeme ubytování v apartmánech v blízkosti pracoviště, zdarma.
    • po úspěšně absolvovaném pracovním pohovoru a zkoušky svářeče je možný okamžitý nástup na pracovišti v Rakousku.
    • možnost rozšíření kvalifikace svářeče, profesní i platový růst

    Místo výkonu práce:

    Rakousko – město Sant Gallen (cca 2,5 hodiny cesty autem od hranic s Rakouskem – z Jihočeského kraje, dobrá dojezdová vzdálenost z Českých Budějovic či Lipna nad Vltavou a okolí.)

    Hodinová sazba

    • Až 20 €/hod. dle pracovního zařazení + rakouské diety a příplatky

    V případě zájmu, prosíme o zaslání životopisu s doložení platného certifikátu svářeče dle požadavků na e-mail, či osobně na pobočce v Plzni – Poděbradova 1, Plzeň v přízemí budovy Avalon – kancelář Markmont s.r.o.

    V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email: e-mail přes odpovědní formulář

    • Bystřice, Frýdek-Místek
    • BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.
    • 17 000 – 26 000 Kč
    • Plný úvazek
    Zveřejněno: 9. ledna
    • Ostrava
    • SMART TRADING COMPANY s.r.o.
    Zveřejněno: 12. prosince
    • Polepy, Kolín
    • Výstavba sítí Kolín a.s.
    • 32 000 – 40 000 Kč
    Zveřejněno: 2. listopadu
    • Horní Počernice, Praha
    • ESWT s.r.o.
    • 17 000 – 30 000 Kč
    Zveřejněno: 26. července
    • 32 000 – 37 000 Kč
    Zveřejněno: 19. dubna
    Zveřejněno: 23. ledna
    Zveřejněno: 18. ledna
    • Karlovy Vary
    • TIMA, spol. s r.o. - obchodně výrobní…
    • od 20 000 Kč
    Zveřejněno: 5. května
    Zveřejněno: 20. června
    • Špindlerův Mlýn
    • Wellness Hotels4U s.r.o.
    • 50 000 – 60 000 Kč
      Benefity:
    • Příspěvek na sport
    • Příspěvek na spoření / pojištění
    • Příspěvek na dopravu
    • Občerstvení na pracovišti
    Zveřejněno: 22. března
    • Boleboř
    • Antonín Herzán
    • 42 000 – 59 000 Kč
    • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    • Vhodné pro cizince
      Benefity:
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na ubytování
    Zveřejněno: 29. března

    A-JOBS GmbH, pi-jobs GmbH

    Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
    Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Brusič / Brusička, Čalouník / Čalounice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně loutek, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Klempíř / Klempířka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Technický ředitel / ředitelka (CTO), Vedoucí týmu / Team leader, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Fasádník / Fasádnice, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

    Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

    Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

    Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

    Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

    Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

    Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

    Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

    Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

    Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

    Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

    Assessment centrum - jak se připravit a uspět

    Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

    Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

    Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

    AJ auto automobil Bor diety dokumentace email e-mail EU hodiny HR IT kancelář kraj kvalifikace město místo mobil Most možnost nad Vltavou náplň práce nová plat Plzeň pohovor práce pracoviště pracovní praxe pro zaměstnance příplatky Rakousko růst samostatnost smlouva svařování ubytování výkon zařazení zaslání zdarma znalost životopis certifikát cesty české dar dohody dokument jihočeské materiál místo výkonu práce na pracovišti náplň obor PR profesní případ přípravy rok řidič stav zkoušky