Práce: Elektrikář strojních zařízení - Rakousko

lokalita: Rakousko zadavatel: winjobs s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta do města Regau (Horní Rakousko) hledáme k dlouhodobé spolupráci elektrikáře strojních zařízení.

Náplň práce:

  • práce ve výrobě
  • kabeláž strojních zařízení
  • přebírání a kontrola (testování) jednotlivých komponentů

Ohodnocení:

  • hodinová mzda 13,83 Euro (brutto)
  • diety 26,40 Euro (4× týdně)
  • příspěvek na ubytování 15 Euro (4× týdně)
  • mzda tedy vychází min. 1900 Euro čistého / měsíc

Nabízíme:

  • rakouskou pracovní smlouvu
  • 13tý a 14tý plat
  • stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • pomoc při hledání ubytování

Požadujeme:

  • vyučení a praxe v oboru
  • schopnost číst výkresy a schémata strojních zařízení
  • zkušenost se stavbou el. rozvodných skříní žádoucí
  • schopnost pracovat samostatně a nezávisle
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • pracovitost a zodpovědnost

V případě zájmu mne kdykoliv kontaktujte, nebo zasílejte životopisy v německém jazyce s fotografií na e-mail přes odpovědní formulář. Děkujeme!

Simona Harazímová
+420 777 455 607

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Rakousko

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 11. 2. 2019

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

1.900 – 1.950 €

Toplist