Fyzicky nenáročná práce ve výrobě s ubytováním, Zlín

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma W&J agency s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Dlouhodobá nabídka zaměstnání s ubytováním, vhodná i pro ženy.

Pracovní náplň:

  • zaměstnanec se podílí na obsluze vstřikovacích lisů a následné práci s výlisky (vizuální kontrola, opracování, identifikace dílů, třídění, balení,…)
  • 3 směnný provoz (7,5 hod. směny) s volnými víkendy
  • práce je vhodná pro ženy, muže i pro absolventy (vše zaučíme)

Nabízíme:

  • dlouhodobá pracovní příležitost ve stabilní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • práce na HPP nebo DPČ
  • mzda 17.000–20.000,–Kč/měsíčně
  • zajištěné ubytování + další benefity
  • čisté a moderní pracoviště
  • nástup možný ihned

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • minimálně základní vzdělání
  • dobrá pracovní morálka

  • Zlín
  • SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Zlín
  • Klempířství Kostelec s.r.o.
  • 31 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Nové Město, Praha
  • Central Gastro Praha, s.r.o.
  • 22 500 – 25 500 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Šenov
  • KMH servis s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Liberec
  • FläktGroup Czech Republic a.s.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Mateřská škola, Hodkovice nad Mohelkou,…
  • od 18 390 Kč

Lead - HR Services s.r.o., Skanska a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Noventis s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Klempířství Kostelec s.r.o., H E R U S, s.r.o., Teplo Zlín, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., KALINA industries s.r.o., EPOS spol. s r.o., Dudr Tools s.r.o., PORR a.s., Continental Barum s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Zlín, Lužkovice, Zlín, Fryšták, Želechovice nad Dřevnicí, Sazovice, Zádveřice-Raková, Otrokovice

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

absolvent AJ benefit benefity den dění DPČ IT možnost mzda nabídka náplň práce práce pracoviště pracovní růst směny společnost společnosti stabilní třídění ubytování vhodná víkend vzdělání zaměstnanec zaměstnání zdravotní zdravotní stav Zlín Zruč díl kontrola kov nabídka zaměstnání náplň PR pracovní náplň pracovní příležitost profesní příležitost stav vizuál vizuální