Volné místo ve firmě A-JOBS GmbH

Asfaltér

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma A-JOBS GmbH
Kategorie Stavebnictví a realitní služby, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 39.999 Kč

O nás

A-JOBS GmbH

AUSTRIANJOBS byla založena v roce 2011 Thomasem Maurerem. Kromě centrály v Mauthausenu má společnost nyní dalších pět poboček v Rakousku, včetně náborové a obchodní kanceláře v České republice!

Hledáme zaměstnance s širokým spektrem kvalifikace – od jednoduchých asistentů až po vysoce kvalifikované kvalifikované pracovníky nebo techniky. Pokrýváme téměř každé odvětví.

A-JOBS GmbH

Co od Vás očekáváme:

MISTR – ASFALTÉR
OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA MÍCHÁNÍ ASFALTU
Mzda od 30 000Kč.
Pro firmu sídlící v Pardubickém kraji hledáme zaměstnance na pozici MISTR – ASFALTÉR.

Nabízíme:

  • celoroční zaměstnání
  • dobré platové ohodnocení + bonusy a prémie
  • pracovní doba 40 hodin / týdně

Požadujeme:

  • SŠ v oborech: mechanik, strojní mechanik, elektrikář, zámečník apod.
  • znalost oblasti elektronického zpracování dat a jejich programování
  • znalost obsluhy daných zařízení výhodou
  • ŘP sk. B
  • týmového ducha, aktivní nasazení, odolnost vůči stresu, organizační schopnosti, ochotu pro časově náročné nasazení v sezóně

Pracovní náplň: Obsluhování zařízení na asfaltové směsi, organizace celé výroby a souvisejících objednávek v rámci sjednaných smluv. Mistr má řídící funkci výroby, podává instrukce nakladačům a váhovým mistrům, organizuje nakládání zboží, srozumitelně dokumentuje údržbu pro pozdější potřebu, odpovídá za bezchybný a čistý stav zařízení.

  • Pardubice
  • Instal Hanousek s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
  • Přelouč
  • STAVEBNÍ PODNIK PŘELOUČ, s.r.o.
  • 20 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. dubna
  • Pardubice
  • Křenek, s.r.o.
  • od 25 560 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Pardubice
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Rakousko
  • HOGO GmbH
Zveřejněno: 25. prosince
  • Karlovy Vary
  • SWIETELSKY stavební s.r.o.
  • od 140 Kč / hod
Zveřejněno: 4. ledna
  • Zahraničí
  • FONTES H, spol. s r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 3. října
  • Jaroměřice nad Rokytnou
  • Lily Services s.r.o.
  • od 17 688 Kč
Zveřejněno: 31. října
  • Chomutov
  • Technické služby města Chomutova,…
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Praha
  • Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno-město
  • "ROISS", spol. s r.o.
Zveřejněno: 13. května
  • Příbram
  • Střední průmyslová škola a Vyšší…
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • Vsetín
  • Pracanti s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Libor Toman, Ptáček - velkoobchod, a.s., AC Jobs, s.r.o., KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., VsTgrup s.r.o., Dzhuhanstav, s.r.o., MARPRO s.r.o., MADREX s.r.o., PETRA Havarijní s.r.o., Matěj Machač, M - PROJEKCE s.r.o., Instal Hanousek s.r.o., STRONG MAX s.r.o., STAVEBNÍ PODNIK PŘELOUČ, s.r.o., KASI FOUNDRY a.s., MIROS Pardubice a.s., Správa a údržba silnic Pardubického kraje, TopKonstrukt, CZ s.r.o., REMYstav s.r.o., RUNKUL COMPANY s.r.o., PURIM s.r.o., MIGBAU s.r.o., MIVET, s.r.o., Křenek, s.r.o., Adamix stavby s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Obsluha strojů, Referent / Referentka, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Výškový specialista / specialistka, Zedník / Zednice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Fasádník / Fasádnice, Technik / technička automatizace

Pardubice, Staré Hradiště, Přelouč, Chvaletice, Čeperka, Srch

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ bonus bonusy Bor doba elektrikář elektro hledám hodnocení instrukce IT kraj mistr mzda náplň práce ohodnocení plat práce pracovní pracovní doba řízení SOU stres zámečník zaměstnání znalost daný dokument chybný náplň oblast oblasti obor obsluha organizace organizační schopnost organizační schopnosti platové ohodnocení PR pracovní náplň prémie program roční schopnost schopnosti stav stroj tým výroby