Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Kurýr/ka Ústí nad Labem

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Co od Vás očekáváme:

Jsme hráč na poli logistiky. Máme jeden cíl: spolehlivé doručení zásilky našim zákazníkům, tedy jejím příjemcům. Všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku.

A nezáleží na tom, jestli očekávají doručení domů, do výdejny. Jsme jim povinni doručit zásilku včas a přesně takovou, na jakou čekají. Doručením zákazníkům současně plníme náš závazek vůči našim partnerům, tj. Odesílatelům zásilky. Ti tak vědí, že se na nás mohou spolehnout, a budou našich služeb využívat i nadále.

Máte lásku k řízení a stálý úsměv na tváři?

Pro naše dopravce hledáme loajálního a ochotného člověka na pozici:

Kurýr/ka

Vlastníte řidičský průkaz již nějaký ten pátek?
Rád komunikujete s ostatními lidmi?
Chcete se podílet na kvalitním doručení zásilek?

Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis!

Co Vás čeká:

  • Odpovědnost za zásilky
  • Doručení zásilek koncovým zákazníkům
  • Vyzvedávání zásilek
  • Komunikace se zákazníky, dispečery a zákaznickou podporou
  • Práce se skenerem a hotovostí

Vaším úkolem bude:

  • Spolehlivé doručení našim koncovým zákazníkům
  • Vykouzlit úsměv na tváři spokojeného zákazníka

K této práci potřebujete:

  • Dobrou orientační schopnost
  • Spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Manuální zručnost
  • Týmovou spolupráci
  • Fyzickou zdatnost

Výhodou:

  • Zkušenosti s rozvozem zásilek

Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí logistické, stabilní firmy, která pečuje o své zaměstnance a kde si jsou lidé ochotni pomáhat. Pracovitých a loajálních kurýrů si vážíme a za jejich kvalitně odvedenou práci jim kromě odpovídajícího finančního ohodnocení nabízíme různé firemní soutěže.

Chcete se i Vy podílet na spokojenosti našich zákazníků? Pokud ano, pak klikněte na tlačítko „Odpovědět“.

  • Turnov
  • Pavla Podzimková
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. července
  • Říčany, Praha-východ
  • Jana Zítová
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Zkrácený úvazek

Möbelix, Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Filip Tenopír, CRI ameba.eu, s.r.o., Šmídl s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, JD MX Transport s.r.o., K A P P A - P, spol. s r.o., TAMDA ÚSTÍ s.r.o., INSKY spol. s r.o., Neovia Logistics Services Czech Republic, s.r.o., ČSAD Slaný s.r.o., SEVSTAR s.r.o., INPEKO, spol.s r.o., Miroslav Cibrík, AUTO KADO spol. s r.o., EXPEDIS spol. s r.o., KAREKA, spol. s r.o., DYMOS dopravní a zemní stavby s.r.o., Daniel Kadlec, NIKA EURO TRANS s.r.o., VOSTAV TZB s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace, A C E R - C.S., spol. s r.o., Doprava Teplice s.r.o., VAF Logistics Service s. r. o., ARZ CONSTRUCTION s.r.o., AAS czech s.r.o., Skylog Group a.s., Michal Lukáč, EXPRES CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Specialista / specialistka ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice

Ústí nad Labem, Celá ČR, Velké Březno, Chabařovice, Velké Chvojno, Chlumec, okres Ústí nad Labem, Modlany

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o služebním autě k soukromým účelům

AJ den dispečer hledám hodnocení HR IT komunikace Luže nad Labem náplň práce odpovědnost ohodnocení partner práce rozvoz řízení SOU spokojenost stabilní Ústí nad Labem zkušenosti Zruč životopis cesty cíl díl dobro finanční firemní firmy kov kvalitní logistik náplň Ostatní PR řidič schopnost síla součást spokojen tým úkol zákazník zkušenost