Hledáme lidem práci Manpower

Inspektor jištění jakosti - nástup možný ihned, i pro absolventy

Lokalita Bruntál
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chceš pracovat pro stabilní expandující společnost, která dokáže tvou práci ocenit? Hledáme posilu do firmy, sídlící v Bruntále na pozici Inspektor jištění jakosti.

Popis pozice:

  • Propouštění farmaceutického zboží na trh
  • Kontrola výrobní a laboratorní dokumentace, komunikace se zodpovědnými odděleními
  • Schvalování a kontrola postupů pro jištění jakosti
  • Po zaškolení provádění interních a dodavatelských auditů
  • Práce s farmaceutickou legislativou (AJ)

Profil kandidáta:

  • VŠ chemického, farmaceutického nebo přírodovědného směru
  • Praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví výhodou (i šikovný absolvent vítán)
  • Znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
  • Znalost systému jakosti ISO 9001:2016, HACCP, GMP pro výrobu léčivých látek
  • Znalost anglického jazyka (písemná komunikace na denní bázi)
  • Komunikativnost, týmová spolupráce, samostatnost
  • Řid. sk. B

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti, která má silné místo na trhu
  • Možnost kariérního růstu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zkrácená týdenní pracovní doba (7,5 hod./den)
  • Mzdové ohodnocení, které si zasloužíš
  • Měsíční odměnu
  • Pravidelný růst mzdy
  • Roční a mimořádné prémie
  • Příspěvek na dopravné do zaměstnání
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty
  • Možnost ubytování

Pokud tě nabídka zaujala, pak neváhej zaslat svůj životopis na email e-mail přes odpovědní formulář. Případně zavolej na tel. č. zobrazit tel. číslo

Personal fabric - agentura práce, a.s., Comac jobs s.r.o., Styrotrade, a.s., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ELKOPLAST CZ, s.r.o., COMEDORE s.r.o., Elkoplast Slušovice s.r.o., KAR-mobil s.r.o., Josef Maňásek, Centrum sociálních služeb pro seniory Pohoda, příspěvková organizace, DETA spol. s r. o., HAVLÍK OPAL spol. s r.o., ALFA CHROM servis s.r.o., EMPEC Martin Peč s.r.o., INTERMOS, spol. s r.o., Obec Čaková, HOBES, spol. s r. o., Mi-Tec CZ s.r.o., UNEKO spol. s r. o., 2M Production Agency s.r.o., Rostislav Polách, VESPER FRAMES s.r.o., DENIZ KEBAB s.r.o., TnTgrup s.r.o., STANSPED s.r.o., Jaromír Lachnit, BARIS s.r.o., COPRECI CZ, s.r.o., KVS EKODIVIZE a.s., Zemědělské a obchodní družstvo Hlavnice, ReSpol s. r. o., PEGA - VEL, a.s., ELFE, s.r.o., Ngoc Quyet Nguyen, S.T.I. CZ s. r. o., VČERA, DNES A ZÍTRA s.r.o., FORLIVE shop a.s., UNGVAR TRADING s.r.o., Martin Aston, Klaus Union CZ a.s., A S P E C, spol. s r.o., STROJOSVIT a.s., MASO V+W, s.r.o., Pila Krnov, spol. s r.o., Humanclock s.r.o., FITCOM s.r.o., DMHERMES TRADE s.r.o., K R E S spol. s r.o., WERA NOVA s.r.o., Astur & Qanto s.r.o., Europe - electronex s.r.o., UNIRON s.r.o., Baudis UAV s.r.o., Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice, ŘEZNICTVÍ NA HŮRCE - GRÓMAN s.r.o., FLEXTRADE PROFI s.r.o., GDF spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Cukrář / Cukrářka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Vědeckovýzkumný pracovník / pracovnice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Modelář / Modelářka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Úředník / Úřednice, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin

Bruntál, Rýmařov, Krnov, Moravský Beroun, Staré Město, okres Bruntál, Světlá Hora, Čaková, Horní Benešov, Zátor, Malá Morávka, Ryžoviště, Vrbno pod Pradědem, Dvorce, okres Bruntál, Hlavnice, Nové Lublice, Litultovice, Bělá pod Pradědem, Holasovice, Dolní Životice, Oskava

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

absolvent AJ audit Bor Bruntál data den dění doba dokumentace elektro email EU farma hledám hodnocení inspektor interní ISO IT kandidát komunikace místo Most možnost mzdy na dobu neurčitou nabídka náplň práce ohodnocení paušál penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní poměr praxe propouštění připojištění příspěvek růst samostatnost společnost společnosti spolupráce stabilní stravenkový paušál školení týden ubytování Vary volno zaměstnání znalost životopis anglické dokument dovolené firmy chemické jazyk kariérní karty kontrola kov měsíční mimořádné možnost kariérního růstu mzdové na dobu náplň oddělení odpovědný PC penzijní poměr PR prémie profi případ roční systém trh tým výrobní