Volné místo ve firmě Zátiší Catering Group a.s.

Číšník/Servírka do Café Restaurantu VÁCLAV, Škoda muzeum

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Mladá Boleslav
Firma Zátiší Catering Group a.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Číšník / Servírka, Obsluha lidí
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2), Anglický jazyk (Pokročilý začátečník A2)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 7. 2023

O nás

Zátiší Catering Group a.s.

Zátiší Group se již 30 věnuje špičkové WOW gastronomii v oblasti restaurací, cateringu a prémiového denního stravování. Je nás přes 200 zaměstnanců a stále rosteme. Jsme stálicí na trhu a díky našemu zázemí pro nás nic není nemožné. Naším posláním je šířit radost. Jako tři firemní hodnoty následujeme Týmovost, Excelentní servis pro Hosta a Zodpovědnost.

Zátiší Group se již více než 30 let věnuje špičkové WOW gastronomii v oblasti restaurací, cateringu a prémiového závodního stravování.

Náplň práce:

To musíš zažít! Máš rád/a gastronomii a užíváš si komunikaci s lidmi? Je na tebe spolehnutí a nebojíš se práce? Pak to pojď zkusit k nám a přesvědčit se, že u nás to nejsou jen plané řeči.

Do mladého WOW týmu Café Restaurantu VÁCLAV ve Škoda muzeu v Mladé Boleslavi přijmeme pozitivního spoluhráče na pozici číšník/servírka, kterého baví vytvářet dobrou atmosféru a dělat radost hostům.

Co tě u nás čeká?

  • budeš se přímo podílet na špičkové gastronomii a zprostředkování WOW zážitků našim hostům
  • obsluha hostů v rámci restauračního provozu
  • budeš se také podílet na přípravě cateringových akcí, kde je potřeba občas něco těžšího zvednout a přenést.
  • dostaneš prostor pro nové prožitky a profesionální růst
  • skvělá parta se srdcem a rozumem na správném místě
  • profesní růst možný v rámci celé společnosti Zátiší Group

Jak si tě představujeme?

  • komunikativní znalost češtiny i angličtiny
  • šikovné ruce a úsměv na tváři
  • chtít se učit novým věcem a posouvat se dál
  • zkušenosti v gastronomii jsou velkou výhodou

Co můžeš očekávat od nás?

  • stabilní zázemí renomované společnosti Zátiší Group, která je na trhu již 30 let
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou (HPP)
  • nástup ideálně od 1.8.2023
  • nástupní mzda - dle dohody
  • pracovní doba: plánované směny od 8.00 – 17.00 vč. dvou víkendů/měsíc, nezapomeň však i na cateringové akce, které se mohou někdy protáhnout
  • pomůžeme ti být lepší, s námi se budeš rozvíjet

Balíček benefitů

  • 50% sleva na konzumaci v jakékoliv z našich restaurací máš v kapse
  • máme Multisportku, takže ti zasponzorujeme sport
  • očekávej od nás dárek, protože poctivě slavíme každé narozeniny
  • doporuč kolegu a dostaneš odměnu až ve výši 25.000 Kč
  • bude-li třeba postaráme se o pracovní módu
  • jídlo a pití v pracovní době jde na náš účet
  • dárkový wowcher k Vánocům do našich fine-dining restaurací

Benefity

  • Firemní akce Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Mladá Boleslav
  • Marie Havlová
  • 29 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
  • Restaurace START s.r.o.
  • 18 900 – 21 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. dubna
  • Arian11, spol. s r.o.
  • 22 200 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • H&H Liberec s.r.o.
  • 18 900 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Řepov
  • Sachin Traders s.r.o.
  • od 18 900 Kč
  • Boseň
  • Agarden restaurant s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Rožďalovice
  • STAVEBNÍ FIRMA DROBEČEK, spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Doksy, Česká Lípa
  • Ing. Pavel Chour
Zveřejněno: 25. března
  • Hrubá Skála
  • HOTEL ZÁMEK HRUBÁ SKÁLA s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Turnov
  • Tankovna Turnov s.r.o.
  • 21 300 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Trhový Štěpánov
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • od 27 200 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Benešov
  • BCS Automotive Interface Solutions s.r…
  • od 24 000 Kč
  • Strážnice
  • Veřejnosprávní akademie a střední škola…
  • od 33 000 Kč
  • Hodonín
  • Město Hodonín
  • 21 000 – 30 000 Kč
  • Havlíčkův Brod
  • České dráhy, a.s.
  • 26 000 – 36 000 Kč
  • JH GROUP, spol. s r.o.
  • OBUV SVOBODA s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • AUTOKŘEHLÍK s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Rokycany
  • MK ROYAL Cars s.r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
  • Slaný
  • OVUS-podnik živočišné výroby, spol. s r…

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

akce astronom benefit Boleslav catering číšník dárek doba EU gastro HR IT jídlo měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce nové plán práce pracovní pracovní doba růst servírka směny SOU společnost společnosti sport stabilní stará stravování víkend zkušenosti znalost díl dobro dohody kov na dobu náplň oblast oblasti obsluha PR profesní restaurant stav trh tým závod zkušenost