Práce: Řidič/ka VZV nad 5 tun

lokalita: Děčín zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro silnou a zavedenou společnost působící v Boleticích nad Labem, hledáme pracovníky na pozici Řidič/ka VZV chapadla. Nabízíme zodpovědnou práci ve 3-směnném provozu se zajímavým mzdovým ohodnocením a bonusy. Dále Vám můžeme nabídnout 5 týdnů dovolené a dotované obědy v závodní jídelně. Místo výkonu práce: Boletice nad Labem. Nástup je možný ihned!

Náplň práce:

  • obsluha VZV (chapadla) nad 5 tun
  • obsluha ručního nebo vysokozdvižného vozíku za účelem nakládání, skládání a přemísťování suroviny, polotovarů a výrobků na předem určené místo (stroj, sektor)
  • bezpečné a správné nakládání a vykládání materiálu do/z silničního vozidla

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr, s možností převodu do kmenového stavu klienta po zaučení
  • mzdové ohodnocení 18.000 Kč/měsíc a příplatky dle Zákoníku práce
  • 1 týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené/rok)
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • pravidelný výplatní termín
  • přátelský kolektiv

Požadujeme:

  • zkušenost s obsluhou vysokozdvižných vozíků je nutná (průkaz na obsluhu VZV výhodou, ne podmínkou!)
  • základní znalost práce na PC
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
  • manuální zručnost a technický typ
  • pracovitost a spolehlivost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Děčín

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

personální konzultantka

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.