Volné místo ve firmě B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Elektrikář-Údržbář - Kraj Vysočina

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu určitou 27. 5. 2021 — 30. 4. 2022)
Lokalita Znojmo
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Kontakt Barbora Hošková, zobrazit tel. číslo

O nás

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. je součástí společnosti B+N Referencia Zrt., která byla založena v Maďarsku v roce 1993 a dnes je významným leadrem na trhu v oblasti služeb Facility Managementu.

Chtěli byste pracovat v oblasti údržby budov? Hledáte pracovní příležitost, která by vás a vaše dosavadní dovednosti a zkušenosti posunula dál? Jste-li třeba i čerstvým absolventem nebo hledáte pouze změnu, tak nás neváhejte kontaktovat, protože my pro vás práci máme.

Co vás čeká a nemine, na co se můžete těšit?

  • Kontrola a pravidelná údržba zařízení budov
  • Preventivní prohlídky a jejich evidence
  • Odstraňování drobných závad (výměna žárovek, vypínačů aj…)
  • Cestování po celém Kraji Vysočina (Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou…)
  • Výjezdy z města Znojmo
  • Pracovní doba od Po-Pá (7:00–15:30)

Co byste měl(a) mít či umět?

  • Platná vyhláška č. 50/1978 Sb., min. § 6
  • U absolventů požadujeme platnou vyhlášku 50/1978 Sb. § 5
  • SŠ/SOU technického zaměření nebo praxi v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Základní dovednost práce s PC- výhodou
  • Znalost VZT a klimatizace, MaR – výhodou není podmínkou
  • Manuální zručnost

Co vám za to nabízíme?

  • Práci na HPP s nástupem možným od 15.5.2021
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
  • Skvělý tým a pružnou pracovní dobu
  • Firemní benefity
  • Mzdu každého 15. dne v následujícím měsíci na účtě
  • Kancelář ve městě Znojmo

Máte zájem o tuto nabídku?