Hledáme lidem práci Manpower

Specialista na globální řízení HR

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Mám zajímavou pracovní výzvu pro zkušené HR Specialisty se zálibou v analýze dat a praxí se systémem SAP Success Factors.

Staňte se součástí HR týmu nadnárodní společnosti, pracujte v globálním prostředí a využijte svou znalost anglického jazyka.

Popis pozice:

  • Podpora všech regionů a divizí v oblasti řízení organizace a udržování pracovních pozic na globální úrovni
  • Udržování dat v systému SAP SuccessFactors
  • Využívání systému SAP k udržení přesných a aktuálních záznamů souvisejících s řízením organizace
  • Proaktivní zlepšování organizační struktury ve spolupráci s centrálou v Mnichově
  • Sledování a implementace projektových cílů v rámci celosvětových HR projektů
  • Spolupráce s týmem HR Controlling na projektech

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolské vzdělání (preferováno v oblasti ekonomie) nebo středoškolské vzdělání s příslušnou pracovní zkušeností v oblasti HR/podnikové administrativy/controllingu
  • Velmi dobrá angličtina v psané i mluvené formě pro denní komunikaci, znalost němčiny je výhodou
  • Vztah k analýze dat, odborná znalost Excelu
  • Zkušenosti se systémem SuccessFactors Employee Central
  • Zaměření na zákaznický servis, aktivní komunikace, samostatnost, ochota učit se
  • Schopnost pracovat v mezinárodním prostředí, flexibilita k cestování (příležitostně do sídla v Mnichově)
  • Silný důraz na provedení a kvalitu služeb
  • Schopnost zacházet s citlivými informacemi s diskrétností a zachováváním důvěrnosti

Nabízíme:

  • Přátelské, moderní a komfortní pracovní prostředí v centru města
  • Flexibilní pracovní doba včetně možnosti práce z domova až 60 %
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazené stravenky
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Mobilní telefon a notebook
  • Podpora při přestěhování, pokud je potřeba (firemní byt, finanční podpora)

Pokud máte potřebné zkušenosti a zaujala Vás náplň práce, neváhejte se mi ozvat. Využít můžete možnost kontaktního formuláře, nebo mě kontaktujte na tel. zobrazit tel. číslo .

Svůj životopis prosím zasílejte výhradně v anglickém jazyce.

Těším se na vaše reakce!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Pardubice
  • European Active Projects Ltd. s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
  • Ruzyně, Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna
  • Česká Lípa
  • ALSTOM Czech Republic a.s.
  • od 26 701 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Malešice, Praha
  • STAFFING 4U s.r.o.
  • 35 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Blatná
  • DURA Automotive CZ, k.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Hradec Králové
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 24 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 20. února
  • Libchavy
  • Luděk Skala
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Choceň
  • HOSH company s.r.o.
  • od 21 300 Kč
  • Vhodné pro cizince

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
HR manager, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ akce aktuální angličtina benefit Bor den doba domov ekonom flexibilní formulář HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kurz kurzy listy Luže měření mezinárodní místa mobil Most možnost náplň práce pec podnik podpora pojištění postup pozice práce práce z domova pracovní pracovní doba pracovní místa pracovní prostředí prostředí příspěvek řízení samostatnost sledování SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce stěhování stravenky telefon uchazeč vedení vyšší vzdělání zkušenosti znalost životopis anglické centra cestování cíl dovolené employee finanční firemní informace jazyk kontakt kov list města mobilní možnosti náplň národní oblast oblasti odbor odborná organizace penzijní penzijní pojištění PR profi projekt projektový přátelské příležitost případ přístup region servis schopnost součást systém tým volná pracovní místa vztah z domova zákaznický servis záznam zkušenost