Techniky kvality - Žďár nad Sázavou

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma 100% REWORK s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

100% REWORK s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné pracovníky na vstupní kontrolu do 2 směnného provozu po-pá.

Náplň práce

  • podpora třídicích a kontrolních akcí na směně
  • statistická přejímka
  • analýza neshodných výrobků
  • tvorba kontrolních postupů
  • třídění podezřelých dílů
  • práce s měřidly
  • pořizování záznamů, vyhodnocování výsledků
  • vedení menšího kolektivu

Požadujeme:

  • dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)
  • základní znalost práce na PC
  • samostatnost, spolehlivost, loajalita
  • komunikační dovednosti
  • týmový duch

Nabízíme:

  • jistotu dlouhodobé spolupráce
  • příplatky ke mzdě, pololetní odměny
  • stravenky
  • 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • korektní jednání

Co je výhodou

  • SOU/SŠ vzdělání, nejlépe strojírenský obor (není podmínkou)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • základy práce s měřidly
  • znalost SAP
  • zkušenost s kvalitou (základní nástroje kvality)
  • praxe v oblasti kvality na obdobné pozici

  • Ústí nad Labem
  • Zuzana Jechová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. října
  • Trutnov
  • Jihlava
  • Brno

DOORNITE s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Skanska a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ARAMARK, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., RV Transport s.r.o., Vysočina Gladiators z.s., Yong Heng s.r.o., Ego fashion, s.r.o., AUTO EURODIESEL s.r.o., JIHLAVAN, a.s., Velkoobchod pneu Vladimír Máca s.r.o., TNX Servis s.r.o., Moment Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pokladní, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

AJ analýza Bor den dění hledám IT kvality loajalita Most nad Sázavou náplň práce nástroje nové odměny penzijní připojištění plat podpora pojištění postup práce pracovní pracovník praxe příplatky připojištění příspěvek samostatnost SOU spolupráce stravenky technik třídění vedení vzdělání zdravotní znalost Žďár Žďár nad Sázavou díl dny dokument dovednost jednání kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov náplň nástroj oblast oblasti obor odměna PC penzijní PR stroj techniky tvorba tým volna záznam zkušenost