Nabídka práce "Žichlínek" aktuálně 15 volných míst.

  • Skuteč (46 km)
  • Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s…
  • 125 – 150 Kč / hod
  • brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 6. června
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., LPS GUARD s.r.o., První novinová společnost a.s., WELL PACK s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., HANAKOV, spol. s r.o., Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o., Vlasta Chválová, Chroustovická a.s.


Seznam lokalit ve zobrazených inzerátech:
Česká Třebová, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Mohelnice, okres Šumperk, Šumperk, Polička, Staré Město, okres Šumperk, Loučná nad Desnou, Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Skuteč, Svratouch, Chroustovice
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve městě Žichlínek a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena