Nabídka práce "Větřkovice" aktuálně 59 volných míst.

 • Opava
 • ABAS IPS Management s.r.o.
 • 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. listopadu
Nutně vás hledají
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
včerejší
 • Olomouc
 • Markéta Hrůzková
 • 200 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 24. listopadu
 • Olomouc
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 150 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 23. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., SUNSKI spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., Andulka services s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Milan Přadka, FIRECON INTERNATIONAL, s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, Enter-Prise Sorting, s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., První novinová společnost a.s., LPS GUARD s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Retail Fashion s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., Tymbe, a.s., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., LogicVision s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ManpowerGroup s.r.o., Milan Blažek, Jiří Geisler, Vitacall s.r.o., Markéta Hrůzková, CZECH FLEET, družstvo

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Ostrava, Opava, Olomouc, Sviadnov, Šenov u Nového Jičína, Děhylov, Hranice, okres Přerov, Kopřivnice, Strahovice, Lipník nad Bečvou, Frýdek-Místek, Bohumín, Havířov, Frýdlant nad Ostravicí, Kateřinice, okres Vsetín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

brigáda co činnost dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze den Ostrava DPČ mobil mzda nová plán plánování pod podle při směny stabilní telefon za AJ Ali bez bezpečnost česká DPP event Ina kol komunikace Most Nika ode odpovědnost Opava Sam samostatnost společnost stráž akce Amy bonus bonusy dolní kurz kurzy Luže mimo oblečení odměny Oto povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání zapůjčení zdarma hodnocení Iva kamerový systém ohodnocení smlouva systém via Android auta bankovní ČR Dan doba dodržování druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS partner povolení pracovní doba rozdíl rozvoz spolupráce výdělek výplata e-mail formulář chování nabídky Sami administrativní Bor CV data Dino dopady HR interní Lea LinkedIn management Mark marketing nové nový obchodní Oleg osobní rozvoj Ota prostředí Role rozvoj růst Skuteč spokojenost uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců zkušenosti A3 Jičín Lev měsíc pečlivost pozice pracovní pozice příspěvek řízení SOU Šenov Zruč hodiny kariérní růst NDA prostřednictvím průzkum školení v týdnu kancelář OZP uklízečka úvazek vně zkrácený úvazek 3D absolvent absolventy auto domov společnosti světlí znalost budoucnost dopis Ema krom motivační dopis nabídka pec praxe vedení výsledky vzdělání znalosti životopis astronom gastro gastronomie Hranice Jaroš pracovní nabídka Tom Velké výhody asistent asistentka loajalita pečovatel Rita zdravotní Ben operátor stravenky důchod důchodce hlavní otázky paušál přivýdělek security stravenkový paušál týden automobil boty cestovní náhrady Eva Hrady město nábor náhrady vyšší zaměstnání administrativa dotazy kvalifikace Nikol restaurace Vít agentura kvalita odpověď online plnění rozhovor STK benefit benefity Nick příplatek psycholog Tim včetně vstříc výkon zaměstnanec zaměstnavatel A4 sledování služba vhodné nemoc nemocnice agentury elektro Lena novinář pracovní prostředí Ria uchazeči získání dárky hledat inzerát pravidla průvodní dopis přivydělat vod Frýdek Frýdlant Jablunkov Kopřivnice Místek nad Ostravicí Nový Jičín pod Radhoštěm Rožnov Rožnov pod Radhoštěm Vsetín český hospodyně okolo péče jídlo Martin výroba volno hodina outsourcing v zahraničí zahraničí moravská oděv služební Hrubá hrubá mzda kontrolor kvality Lech podpora přesčas firma Irma Bohumín dík díky Eric Král mezi pohovor inzeráty kandidát lahůdky místa pokladní postup pracovní místa EU kolem pro zaměstnance vysoké průměrná Lom Olomouc poradce poradenství zdraví nadřízený pojištění reporting služební auto Tea Albert angličtina Ela tarif kolegové občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov režim ukončení catering obsah Office pracovní poměr práva správa úprava zaslání ISO nepřetržitý ošetřování
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Větřkovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena