Nabídka práce "Rousměrov" aktuálně 22 volných míst.

 • Rosice, Brno-venkov
 • Aaron guard s.r.o.
 • 109 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Kuřim
 • Designer Werk s.r.o.
 • 230 – 250 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Parkoviště
Zveřejněno: 30. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Lukáš Vavruša, Kaufland Česká republika v.o.s., ABI Special s.r.o., GADO, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Aaron guard s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Designer Werk s.r.o., INDUSTRY SOUTH MORAVIA s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Střítež, okres Třebíč, Jihlava, Rosice, okres Brno-venkov, Kuřim, Lelekovice, Blansko, Hostim

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

AJ Ali Bor brigáda co dle do IT Iva je k ke komunikace ku kvality Mark Most možnost na na Moravě náplň práce NDA Nika nové o ob od ode po práce pro prostředí při s Sam samostatnost se směny společnost společnosti spolupráce stabilní Tim to Tom u v ve víkend vo z za ze Žďár den doba DPČ DPP dub měsíc nabídka nad nad Sázavou Pardubice plat pracovní pracovní doba pracovní nabídka restaurace Velké výplata Žďár nad Sázavou Eric hledám HR inzerát Ivo odpovědnost SOU Třebíč vstříc vz znalost auto automobil boty Budišov cestovní náhrady dopis důchod e-mail Eva hodiny Hrady kol kurz město mobil nábor náhrady nová před přivýdělek světlí telefon výdělek vyšší zaměstnání flexibilní hodnocení chování Ina nabídky ohodnocení přede Sami brány cíle CV český činnost ČR náklady Ota Oto pečlivost pod podle postup pracovník prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky zapůjčení zdarma Dora Ian Lia rozvoz dík díky Král krom mezi nový Oleg OZP pohovor pracovní prostředí Vít vod životopis Jihlava bez bezpečnost blízko bonus interní kancelář obchodní plán plánování podnik stráž uplatnění bonusy dokumentace Luže mzdy vedení výkon asistent astronom gastro gastronomie Lech praxe týden výhody evidence přes vyučení v oboru agentura Amy data kvalita marketing odměny odpověď online otázky pec plnění rozhovor STK vzdělání zkušenosti Dino mimo mzda povinnost pozice pracovní pozice stran získání Kuřim poradenství školení nabídka práce Nick příplatky přivydělat Jan Zruč Brno Blansko Letovice důchodce Ema email Moravský operátor pracoviště ubytování včetně vhodná via výroba zákoník
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Rousměrově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena