Nabídka práce "Rohatsko" aktuálně 49 volných míst.

Distribuce letáku - Chrastava

Nutně vás hledají
 • Chrastava
 • David Štěpánek
 • 3 000 – 3 600 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 1. prosince
Nutně vás hledají
 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
včerejší
 • Mělník
 • SECURITOR s.r.o.
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 30. listopadu
 • Mělník
 • Ondřej Pšenička
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 29. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., David Štěpánek, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., ManpowerGroup s.r.o., Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., Miloš Kraus, Globus ČR, v.o.s., Andulka services s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., ABI Special s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Pizza Fast s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., X sport servis s.r.o., Jiří Maděra, SECURITOR s.r.o., Ondřej Pšenička, JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., WELL PACK s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Chrastava, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Turnov, Jičín, Semily, Benátky nad Jizerou, Liberec, Jablonec nad Nisou, Poděbrady, Jilemnice, Sadská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Český Brod, Strážné, Dolní Dvůr, Mělník, Jirny, Neratovice, Kolín, Zeleneč, Špindlerův Mlýn, Kojetice, okres Mělník, Dvůr Králové nad Labem

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ činnost den důchod důchodce flexibilní HR Chrast Chrastava měsíc místa místo náplň práce odpovědnost pec před přivýdělek stran uchazeč vedoucí vstříc výdělek výkon výplata zaměstnanců zaměstnání ze zkušenosti znalosti Bor brigáda Iva ke komunikace kvality Mark Most NDA ode prostředí Sam samostatnost směny společnost společnosti stabilní Tim víkend A3 Amy auto Boleslav doba Eva Hluk interní mladá Mladá Boleslav Oleg OZP partner pozice pracovní pracovní doba pracovník proti stěhování stres technologie vhodná Vít Zruč brány cíle CV český ČR hodnocení chování Ina nábor náklady ohodnocení Oto pečlivost podle postup prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky Turnov inzerát inzeráty kandidát Kladno nové pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa smlouva vyšší auta data dopis DPČ EU Jičín krom kromě Lenka nabídka nová online plán pošty pracovní den růst show Velká vhodné automobil e-mail Eric evidence inspektor Max mobil Nová Paka Paka povinnost školení telefon týden vně Emil Emily Semily Ben nad Jizerou Liberec v týdnu příplatky sklad přes nabídky Sami absolvent absolventy administrativa administrativní bez bezpečnost Ema email invalidní důchodce kvalifikace manažer mzda odměny personální oddělení pracovní pozice Praha praxe stráž systém zaměstnáváme agentura kvalita marketing nový odpověď otázky plnění rozhovor STK vzdělání Android bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl rozvoz event firma Irma Luže pracovní prostředí zařazení zdravotní budoucnost motivační dopis vedení životopis ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou blízko dík díky kancelář obchodní plánování Poděbrady podnik uplatnění Velké astronom gastro peníze pracoviště pracovní nabídka restaurace Sadská výroba průměrný Brod Český Brod akce prázdniny služební Tea výhody česká dolní horní krásné Malý údolí zaměstnanec Mělník Měšice zdravotní stav mzdy pohovor pomocí vzdělávání bonusy dělník docházka měření parkování paušál příspěvek stravenkový paušál stravenky vod Neratovice kariérní růst Lea Městec spokojenost stará elektro Kolín mezi Němec Nick přede úvazek domácí kolem u Prahy Lech technik dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem hlavní Král králové nad Labem operátor poštovní kolegové pracovní poměr pracovní smlouvy
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Rohatsku a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena