Nabídka práce "Petráveč" aktuálně 69 volných míst.


Hlavní kuchař/ka

  • Meziříčko, Žďár nad Sázavou (17 km)
  • COP OUTDOOR s.r.o.
  • 130 Kč / hod
20. listopadu

Tantrická masérka

  • Jihlava (34 km)
  • Tantra & Relax, s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
24. listopadu


Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi nejvíce požadované obory patří "Obchod a služby", "Manuální", "Ostatní", "Administrativní". Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří "Praha", "Brno", "Olomouc", "Ostrava", "České Budějovice", "Plzeň", "Hradec Králové", "Liberec", "Pardubice", "Zlín", ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


V lokalitě "Petráveč" a okolí je stále velká poptávka po nových zaměstnancích. Jen za poslední týden bylo přidáno 69 nových nabídek práce a brigád od různých společností, personálních a pracovních agentur. Za poslední měsíc je to celkem 69 nových nabídek! Právě proto je pravý čas porozhlédnout se po nové práci!


Mezi největší zaměstnavatele v lokalitě "Petráveč", které u nás najdete patří "Česká pošta, s.p.", "První novinová společnost a.s.", "McDonald`s ČR spol. s r.o.", tak se určitě podívejte i na jejich aktuální nabídku práce.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.

Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve městě Petráveč a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena