Nabídka práce "Mohelnice nad Jizerou" aktuálně 38 volných míst.

 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopadu
 • Mělník
 • SECURITOR s.r.o.
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
včerejší
 • Mělník
 • Ondřej Pšenička
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 29. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., BLUMAX s.r.o., Andulka services s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., David Štěpánek, Globus ČR, v.o.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., SECURITOR s.r.o., Ondřej Pšenička, ABI Special s.r.o., X sport servis s.r.o., Pizza Fast s.r.o., ARAMARK, s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o., Jiří Maděra

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Mnichovo Hradiště, Turnov, Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec nad Nisou, Jičín, Benátky nad Jizerou, Jilemnice, Frýdlant, Mělník, Varnsdorf, Neratovice, Strážné, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Sadská, Poděbrady, Špindlerův Mlýn, Kojetice, okres Mělník, Dolní Dvůr

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ Bor brigáda HR Iva ke komunikace kvality Mark Most náplň práce NDA ode prostředí Sam samostatnost směny společnost společnosti stabilní Tim víkend ze Turnov činnost Ina inzerát inzeráty kandidát Kladno místa nové Oto postup pozice pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa smlouva uchazeč vyšší zkušenosti A3 Amy auto Boleslav den doba Eva Hluk interní měsíc mladá Mladá Boleslav Oleg OZP partner pec pracovní doba pracovník proti stěhování stres technologie vhodná Vít Zruč brány cíle CV český ČR flexibilní hodnocení chování nábor náklady ohodnocení pečlivost podle prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky bonusy číšník praxe přivýdělek servírka týden vstříc vůči výdělek Liberec nabídky Sami telefon absolvent absolventy administrativa administrativní bez bezpečnost důchod důchodce Ema email invalidní důchodce kvalifikace manažer mzda odměny personální oddělení plán pracovní pozice Praha přes růst stráž systém zaměstnáváme agentura data kvalita marketing nový odpověď online otázky plnění před rozhovor STK vzdělání Android auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS mobil povolení rozdíl rozvoz výplata event firma Irma Luže odpovědnost pracovní prostředí školení vhodné zařazení zdravotní budoucnost dopis krom motivační dopis nabídka vedení znalosti životopis místo stran vedoucí výkon zaměstnanců zaměstnání příplatky sklad DPČ povinnost ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou automobil e-mail Eric evidence inspektor Jičín Max nová Nová Paka Paka vně Ben nad Jizerou kancelář hodiny kariérní růst průzkum v týdnu Mělník Měšice pracoviště zdravotní stav mzdy pohovor pomocí vzdělávání blízko dík díky Neratovice obchodní plánování podnik uplatnění Velké akce prázdniny služební Tea výhody průměrný astronom gastro peníze pracovní nabídka restaurace Sadská výroba Poděbrady Lech přede technik česká dolní horní krásné Malý údolí zaměstnanec
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Mohelnici nad Jizerou a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena