Nabídka práce "Mařenice" aktuálně 28 volných míst.

Kurýr Bolt Food

Nutně vás hledají
  • Liberec (29 km)
  • SEBELIS s.r.o.
  • 5 000 – 15 000 Kč / týden
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. dubna
Nutně vás hledají
  • Mladá Boleslav (47 km)
  • Miloš Kraus
  • 6 500 – 10 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 9. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SEBELIS s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Bubnovi s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Star Clubs Liberec s.r.o., Miloš Kraus, Zoo Liberec, příspěvková organizace, Česká pošta, s.p., SIMPLY5 s.r.o., CELTIMA s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Globus ČR, v.o.s., BASIC Česká republika, z.s., Andulka services s.r.o., První novinová společnost a.s., Aaron guard s.r.o., Krakonošovy dobroty s.r.o., Agentura TAPAZA s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Liberec, Česká Lípa, Šluknov, Děčín, Jablonec nad Nisou, Turnov, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Kořenov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Ideální práce při rodičovské dovolené

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

auto bonus bonusy den doba flexibilní iOS IT možnost náplň práce nové plat pojištění práce registrace rozvoz telefon týden výplata jednání jídla jízdy karty minimální místní náplň pitné PR předání rok řidič tým administrativní DPČ DPP důchod důchodce hledám interní měsíc partner pracovní pracovník SOU vhodné dohody odměna portál program programy student zájem automobil boty hosteska HR komunikace měření mobil Německo pracovní dny pracovní doba stabilní znalost dny kov schopnost auta bankovní ČR dodržování druh oblečení povolení rozdíl smlouva spolupráce v týdnu výdělek bar dané díl dobro potravinář přístup síla smart výdělky zákazník AJ dispečer domov Hluk Liberec práce z domova přivýdělek služba taxi výkon doma PC počítač příjemné služby z domova OZP pozice obchod Bor český formulář odpovědnost parkování praxe sezónní práce slaný úvazek vedoucí víkend zkrácený úvazek životopis jazyk komunikační obor obsluha odpovědní sezónní brigáda dopis hlavní inzerát místa nabídka online plán postup poštovní pošty pracovní den pracovní místa pracovní poměr řízení uchazeč vyšší kolektiv list odpovědný osobní poměr pořádek případ volná pracovní místa agentura data kvalita marketing odměny odpověď otázky pec plnění prostředí rozhovor společnost STK vzdělání zkušenosti agent databáze finanční projekt předpoklad příležitost reklamy slané stav úkol výzkum výzkumy zkušenost akce firma NDA česká činnost EU forum péče pokladní pracovní činnost pracovní činnosti směny školení vedení činnosti dar kolegyně prezentace prodej standard systém zdravé značky životní administrativa bezpečnost nová pečlivost pracovní prostředí příplatky kontrola organizační schopnost organizační schopnosti pomoc příjemné pracovní prostředí příjemný schopnosti hodnocení ohodnocení povinnost společnosti brigádníci brigádník kontakt nabízíme práci budoucnost motivační dopis výsledky znalosti brigády české dítě motivační oblast oblasti pedagog chování nabídky informace Luže mzda mzdy zaměstnavatel doby kvalitní problém přátelský řešení řešení problémů cestovní náhrady e-mail hodiny Hrady kurz město nábor náhrady Rumburk zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné součást Děčín hlídání obchodní pracovní pozice stráž získání certifikát firmy mimořádný stroj ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou okres Turnov Boleslav Hranice krásné Mladá Boleslav firemní kavárna prémie prodejní přátelské invalidní důchodce invalidní nad Labem Ústí nad Labem Teplice termín hory Most samostatnost sklad stravování Tábor ubytování volno zdarma daně předpis příprava školní turistická v práci
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Mařenicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena