Nabídka brigád "Křešín, okres Pelhřimov" aktuálně 26 volných míst.
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Tomáš Hronek, KFC, McDonald`s ČR spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., Ing. Pavel Hofman, INDEX NOSLUŠ s.r.o., První novinová společnost a.s., Centrum Robinson, z.ú., Jaroslav Moravec, Andulka services s.r.o., Lukáš Vavruša, ABI Special s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Drive plus, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GADO, s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Na luka s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Loket, okres Benešov, Zruč nad Sázavou, Mezno, Tábor, Benešov, Chocerady, Vysoká, okres Havlíčkův Brod, Mirošovice, Jihlava, Kostelec nad Černými lesy, Jindřichův Hradec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

AJ analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat práce přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál PR práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost akce astronom bonus bonusy gastro gastronomie hodnocení jídlo Loket měsíc ohodnocení partner pizza plán platy příklad příplatky přivýdělek rozvoj růst směny sport výdělek výhody výkon výplaty vzdělání zaměstnání brigády finanční kariérní karta kolektiv možnost kariérního růstu možnosti odměna osobnost pitné tým benefit EU na dobu neurčitou nárok nárok na dovolenou přivydělat uklízečky úřad v týdnu víkend brigádník na dobu navíc pomoc řešení řidič seznam smlouvy stroj vydělat zákazník brigáda HR nad Sázavou náplň práce odpovědnost Zruč Zruč nad Sázavou komunikační náplň obsluha obsluha zákazníků PC prodej příjemné přístup schopnost schopnosti uživatel vztah Bor kapesné kariérní růst Kladno management Most nová nové plánování pozice restaurace stravování Tábor atmosféra category bezpečnost činnost event firma komunikace Luže mzda NDA postup služební stráž uživatelská znalost kov platové ohodnocení případ standard stav trh výkonnost prostředí příspěvek stabilní technik hodnota obor přátelský servis zaměstnanci den dění docházka mzdy sklad školení třídění dané dny lokalita příprava zasílání auto automobil Benešov boty cestovní náhrady dopis DPČ DPP důchod e-mail hodiny Hrady město mobil nabídka nábor náhrady společnost telefon cestovní náborové oddělení odpovědné okres součást administrativní benefity hlavní kurzy praxe spolupráce ubytování vedení vedoucí volno vzdělávací kurzy zapůjčení zdravotní dokument materiál oblast oblasti organizace organizační dovednost organizační dovednosti pedagog práce s dětmi předání půjčení školy vzdělávací kurz Brod Havlíčkův Brod Jihlava Polná flexibilní chování nabídky rodičovské student dohoda dohoda o provedení práce rozvoz samostatnost týden úvazek vhodná minimální odvod interní kancelář obchodní podnik pracovní certifikát externí obchod ochrana průmysl průmyslový služby výdělky pracovní prostředí vhodné dobro firmy kvalitní motivační mzdové příjemné pracovní prostředí bageterie svátek díl francouzský výše zvýšení asistent doba pracovní doba pracovní nabídka společnosti výplata čistá firemní národní v práci vyučení v oboru vyučení agentura ČR kvalita marketing odměny odpověď otázky plnění rozhovor STK agent databáze předpoklad reklamy slané úkol výzkum výzkumy dokumentace problém řešení problémů důležité Kostelec nad Černými lesy peníze prohlídka karty lékař lékařská náklad směna svátky třída pečlivost Radnice zahradnictví sektor údržba Hradec Jindřichův Hradec
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Křešíně a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena