Nabídka práce "Kostomlaty pod Milešovkou" aktuálně 27 volných míst.

  • Mělník
  • SECURITOR s.r.o.
  • 120 – 140 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosince
  • Mělník
  • Ondřej Pšenička
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 6. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., Česká pošta, s.p., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ARAMARK, s.r.o., David Štěpánek, SECURITOR s.r.o., Ondřej Pšenička, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Teplice, Ústí nad Labem, Most, Louny, Roudnice nad Labem, Staňkovice, okres Louny, Děčín, Chomutov, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Kladno, Česká Lípa, Úžice, okres Mělník

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze agentura Amy data den Ina Ivo kvalita Mark marketing možnost nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění prostředí před přivýdělek rozhovor STK výdělek vz vzdělání zkušenosti ATS činnost domov elektro EU kancelář komunikace Lada Most nabídky Němec Nika nové ode Oleg Oto pozice práce z domova práva přede překlad Sam správa vhodná Vít vysoké vyšší životopis bezpečnost Bor event firma hodnocení Irma Iva kandidát Luže mzda nad Labem odpovědnost ohodnocení plat pracovní prostředí pracovník růst samostatnost stráž školení Ústí nad Labem vhodné zdravotní administrativa brigáda DPČ DPP hlavní HR inzerát ISO místa nabídka postup poštovní pošty pracovní místa uchazeč získání znalost řízení specialist specialista zdravotní stav brány cíle CV český chování nábor náklady pečlivost prostřednictvím Rut společnosti trendy výsledky zapůjčení zdarma doba Eva kolegové krásné místo pracoviště pracovní doba pracovní poměr pracovní smlouvy víkend kvality NDA Tim Velké důchod důchodce interní OZP praxe Roudnice Roudnice nad Labem vhodný Ian Louny pracovní nabídka restaurace Ria Staňkov výkon výplata Děčín stran vedoucí vstříc zaměstnanců znalosti služební uživatelská znalost Chomutov Mělník Měšice technologie mzdy pohovor pomocí vzdělávání obchodní pracovní činnost pracovní činnosti Kladno Sami administrativní bonus bonusy Dan dění Dora důležité mezi příplatky příspěvek sklad třídění týden v týdnu
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kostomlatech pod Milešovkou a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena