Nabídka brigád "Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou" aktuálně 28 volných míst.

 • Turnov (22 km)
 • Michaela Hamtilová
 • 4 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 17. dubna
Nutně vás hledají
 • Liberec (14 km)
 • Zoo Liberec, příspěvková organizace
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro seniory
včerejší
 • Liberec (14 km)
 • SEBELIS s.r.o.
 • 5 000 – 15 000 Kč / týden
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
 • Jičín (39 km)
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 17. dubna
 • Mladá Boleslav (47 km)
 • Miloš Kraus
 • 6 500 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 16. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Michaela Hamtilová, Ing. Tomáš Hronek, První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., Agentura TAPAZA s.r.o., Zoo Liberec, příspěvková organizace, OXALIS Retail s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Star Clubs Liberec s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Miloš Kraus, SEBELIS s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., CELTIMA s.r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Krakonošovy dobroty s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Turnov, Celá ČR, Jablonec nad Nisou, Kořenov, Liberec, Mnichovo Hradiště, Jičín, Mladá Boleslav, Česká Lípa

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ den DPP firma hledám HR ISO IT Jablonec Jablonec nad Nisou kraj Liberec měření Mšeno nad Nisou náplň práce OZP plat práce pracovní pracovník pro zaměstnance Smržovka SOU stabilní Turnov uplatnění úvazek díl kov lokality náplň oblast PR analytik budoucnost data email inzerát kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec přihlášení specialist technologie vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost auto automobil Bor boty cestovní náhrady dopis DPČ důchod e-mail hodiny Hrady město mobil nabídka nábor náhrady nová přivýdělek společnost telefon výdělek zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné okres případ řidič součást tým flexibilní hodnocení chování nabídky ohodnocení spolupráce finanční brigáda česká činnost dodržování hlídání hory Most mzda nové odpovědnost partner pečlivost praxe samostatnost sklad směny stravování Tábor ubytování vedoucí vhodné volno vzdělání brigády činnosti daně jídla pomoc pořádek předpis příprava přístup síla stav školní turistická v práci měsíc řízení slaný bar obsluha prodej Luže občerstvení platy víkend dohody obor příjemné sezónní služby doba EU forum komunikace NDA péče pokladní pracovní činnost pracovní činnosti školení v týdnu vedení kolegyně prezentace standard systém zákazník zdravé značky životní administrativa bezpečnost pracovní prostředí prostředí příplatky služba týden kontrola organizační schopnost organizační schopnosti PC příjemné pracovní prostředí příjemný schopnost schopnosti plán povinnost pracovní doba společnosti brigádníci brigádník kontakt nabízíme práci informace pracoviště restaurace taxi Teplá výplata životopis hotel kolektiv na pracovišti přátelské mzdy odměny zaměstnavatel dobro doby kvalitní oblasti problém přátelský řešení řešení problémů agentura ČR kvalita marketing odpověď otázky plnění rozhovor STK agent databáze odměna předpoklad reklamy slané úkol výzkum výzkumy auta bankovní druh iOS oblečení povolení rozdíl rozvoz smlouva dané pitné potravinář smart výdělky pozice obchod bonus bonusy pojištění registrace jednání jízdy karty minimální místní předání asistent harmonogram pečovatel zdravotní zdravotní stav kontroly osobní platové ohodnocení interní pracovní pozice vhodná Zruč prodejní programy akce domov Mnichovo Hradiště přivydělat sociální vydělat Jičín kancelář pracovní den Boleslav důchodce invalidní důchodce Kosmonosy Mladá Boleslav invalidní Hranice krásné obchodní firemní kavárna prémie administrativní student
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Josefově Dole a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena