Nabídka brigád "Jestřabí v Krkonoších" aktuálně 25 volných míst.

  • Liberec (30 km)
  • SEBELIS s.r.o.
  • 5 000 – 15 000 Kč / týden
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Liberec (30 km)
  • Zoo Liberec, příspěvková organizace
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 22. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Tomáš Hronek, Agentura TAPAZA s.r.o., Andulka services s.r.o., Michaela Hamtilová, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., První novinová společnost a.s., Miloš Kraus, SEBELIS s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., CELTIMA s.r.o., Zoo Liberec, příspěvková organizace, Globus ČR, v.o.s., Star Clubs Liberec s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., GEISLER ÚKLIDOVÁ FIRMA s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Kořenov, Jablonec nad Nisou, Turnov, Jičín, Liberec, Dvůr Králové nad Labem, Mnichovo Hradiště, Slatina nad Úpou, Jaroměř

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

AJ analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat práce přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál PR práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost Bor brigáda česká činnost den dodržování DPČ DPP hlídání hory Most mzda náplň práce nové odpovědnost partner pečlivost praxe samostatnost sklad směny stravování Tábor ubytování vedoucí vhodné volno vzdělání brigády činnosti daně jídla náplň pomoc pořádek předpis příprava přístup síla stav školní turistická v práci HR měsíc řízení slaný bar obsluha prodej flexibilní hodnocení chování ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou ohodnocení spolupráce telefon finanční firma kraj Liberec měření Mšeno OZP pracovní pracovník pro zaměstnance Smržovka stabilní Turnov úvazek díl kov lokality oblast doba důchod pozice pracovní doba pracovní pozice přivýdělek výdělek kontakt odměna tým auto automobil boty cestovní náhrady dopis e-mail hodiny Hrady Jičín město mobil nabídka nábor náhrady nová společnost zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné okres případ řidič součást důchodce invalidní důchodce invalidní obchod bonus bonusy iOS pojištění registrace rozvoz týden výplata jednání jízdy karty minimální místní pitné předání asistent bezpečnost harmonogram Luže pečovatel prostředí zdravotní zdravotní stav dohody kolektiv kontroly oblasti osobní platové ohodnocení příjemné řešení schopnost interní oblečení vhodná Zruč prodejní programy akce ČR NDA dobro obor občerstvení platy víkend sezónní služby administrativa pracovní prostředí příplatky služba kontrola organizační schopnost organizační schopnosti PC příjemné pracovní prostředí příjemný schopnosti plán povinnost společnosti brigádníci brigádník nabízíme práci informace pracoviště restaurace taxi Teplá životopis hotel na pracovišti přátelské mzdy odměny školení zaměstnavatel doby kvalitní problém přátelský řešení problémů zákazník agentura kvalita marketing odpověď otázky plnění rozhovor STK agent databáze předpoklad reklamy slané úkol výzkum výzkumy auta bankovní druh komunikace povolení rozdíl smlouva v týdnu dané potravinář smart výdělky dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem králové nad Labem nemoc nemocnice přivydělat sociální vydělat domov Mnichovo Hradiště Brno kancelář areál dovolené rodičovské rodičovské dovolené Jaroměř komunikační obsluha zákazníků uživatel vztah
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Jestřabí v Krkonoších a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena