Nabídka brigád "Důl" aktuálně 24 volných míst.
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Tomáš Hronek, KFC, McDonald`s ČR spol. s r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., Ing. Pavel Hofman, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Na luka s.r.o., První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., Lukáš Vavruša, ABI Special s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Drive plus, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GADO, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Centrum Robinson, z.ú.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Loket, okres Benešov, Tábor, Mezno, Zruč nad Sázavou, Jindřichův Hradec, Jihlava, Benešov, Vysoká, okres Havlíčkův Brod, Chocerady

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

AJ analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat práce přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál PR práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost akce astronom bonus bonusy gastro gastronomie hodnocení jídlo Loket měsíc ohodnocení partner pizza plán platy příklad příplatky přivýdělek rozvoj růst směny sport výdělek výhody výkon výplaty vzdělání zaměstnání brigády finanční kariérní karta kolektiv možnost kariérního růstu možnosti odměna osobnost pitné tým benefit EU na dobu neurčitou nárok nárok na dovolenou přivydělat uklízečky úřad v týdnu víkend brigádník na dobu navíc pomoc řešení řidič seznam smlouvy stroj vydělat zákazník bezpečnost Bor činnost event firma komunikace Luže mzda náplň práce NDA postup služební stráž Tábor uživatelská znalost kov náplň obsluha platové ohodnocení prodej případ standard stav trh uživatel výkonnost HR prostředí příspěvek stabilní technik Zruč hodnota obor přátelský servis vztah zaměstnanci kapesné kariérní růst Kladno management Most nová nové odpovědnost plánování pozice restaurace stravování atmosféra category brigáda nad Sázavou Zruč nad Sázavou komunikační obsluha zákazníků PC příjemné přístup schopnost schopnosti odměny pečlivost pracovní pracovní prostředí Radnice zahradnictví příjemné pracovní prostředí sektor údržba v práci auto automobil boty cestovní náhrady den dopis DPČ DPP důchod e-mail hodiny Hradec Hrady Jindřichův Hradec město mobil nabídka nábor náhrady společnost telefon cestovní náborové oddělení odpovědné okres součást Jihlava Polná flexibilní chování nabídky spolupráce rodičovské student dohoda dohoda o provedení práce rozvoz samostatnost týden úvazek vedení vhodná minimální odvod interní kancelář obchodní podnik certifikát externí obchod oblast oblasti ochrana průmysl průmyslový služby výdělky školení vhodné dobro firmy kvalitní motivační mzdové bageterie mzdy svátek díl francouzský výše zvýšení asistent doba pracovní doba pracovní nabídka praxe společnosti výplata čistá firemní národní vyučení v oboru vyučení agentura ČR kvalita marketing odpověď otázky plnění rozhovor STK agent databáze předpoklad reklamy slané úkol výzkum výzkumy dokumentace dokument problém řešení problémů dění docházka sklad třídění dané dny lokalita příprava zasílání Benešov Brod Havlíčkův Brod administrativní benefity hlavní kurzy ubytování vedoucí volno vzdělávací kurzy zapůjčení zdravotní materiál organizace organizační dovednost organizační dovednosti pedagog práce s dětmi předání půjčení školy vzdělávací kurz
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Dole a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena