Nabídka práce "Bystrá nad Jizerou" aktuálně 30 volných míst.

 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopadu
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., X sport servis s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jiří Maděra, Kaufland Česká republika v.o.s., YELLOW POINT, spol. s r.o., Andulka services s.r.o., BLUMAX s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., David Štěpánek, Globus ČR, v.o.s., Vojtěch Kazda, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Jilemnice, Strážné, Turnov, Dolní Dvůr, Jičín, Špindlerův Mlýn, Jablonec nad Nisou, Liberec, Mnichovo Hradiště, Dvůr Králové nad Labem, Trutnov, Mladá Boleslav, Frýdlant

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ Bor brigáda Iva ke komunikace kvality Mark Most náplň práce NDA ode prostředí Sam samostatnost směny společnost společnosti stabilní Tim ze akce ČR den Luže mzda Oto pec plán plnění prázdniny služební stráž Tea v týdnu víkend vně výhody Turnov činnost HR Ina inzerát inzeráty kandidát Kladno místa nové postup pozice pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa smlouva uchazeč vyšší zkušenosti česká dolní horní krásné Liberec Malý partner pracovník praxe školení údolí zaměstnanec kancelář Oleg Zruč auto automobil DPČ e-mail Eric evidence inspektor Jičín Max mobil náklady nová Nová Paka Paka povinnost před telefon týden výkon agentura Lech odměny přede technik znalosti flexibilní hodnocení chování ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou ohodnocení Sami bonusy číšník přivýdělek servírka vhodná vstříc vůči výdělek absolvent absolventy administrativa administrativní bez bezpečnost důchod důchodce Ema email invalidní důchodce kvalifikace manažer personální oddělení pracovní pozice Praha přes růst systém zaměstnáváme Amy data kvalita marketing nový odpověď online otázky podle rozhovor STK vzdělání Android auta bankovní Dan doba dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS povolení pracovní doba rozdíl rozvoz výplata event firma Irma odpovědnost pracovní prostředí vhodné zařazení zdravotní budoucnost dopis krom motivační dopis nabídka vedení výsledky životopis měsíc místo stran vedoucí zaměstnanců zaměstnání příplatky sklad Vít dík díky dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem Eva Král králové mezi nad Labem OZP pohovor vod Hostinné Jilemnice Rut Trutnov Úpice Vojtěch Vrchlabí A3 Boleslav Hluk interní mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres technologie brány cíle CV český nábor pečlivost prostřednictvím řízení trendy hodiny kariérní růst průzkum
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bystré nad Jizerou a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena