Nabídka práce "Blažim, okres Louny" aktuálně 29 volných míst.
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
NOVAKO-SKI, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Česká pošta, s.p., SIMPLY5 s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o., AmRest s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Boží Dar, Staňkovice, okres Louny, Most, Louny, Chomutov, Litvínov, Teplice, Lovosice, Rakovník, Přestanov, Ústí nad Labem, Kladno, Roudnice nad Labem, Velká Dobrá

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Ben benefit benefity Boží Dar co den Dino dle do Eva HR Ina IT Iva Ivo Jáchym Jáchymov je k Karlovy Vary kol kolem ku kurz kurzy Lev Most možnost mzda na nad náplň práce nová nový o ob občerstvení od ode Ostrov plán plánování po pod pomocí práce pracovní pro prostředí při s Sam samostatnost se seminář sport to u ubytování v Vary ve vedení Velká Velké vo vod všeobecné vysoká vz z za zapůjčení zdarma doba DPČ DPP Ian Louny měsíc místo nabídka OZP plat pracovní doba pracovní nabídka restaurace Ria směny společnost společnosti Staňkov Tom výkon výplata AJ asistent asistentka asistentka prodeje bez ke Kladno Oto Vít výhody zkušenosti Žatec brigáda hlavní inzerát kolegové krásné místa Nika odpovědnost Oleg postup pošty pracoviště pracovní místa pracovní poměr pracovní smlouvy před SOU spolupráce uchazeč víkend vyšší ze agentura Ali Amy ČR data hledám kvalita Mark marketing odměny odpověď online Ota otázky pec plnění podle přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání Bor komunikace kvality NDA stabilní Tim bezpečnost činnost event firma hodnocení Irma kandidát Luže ohodnocení pracovní prostředí stráž školení vhodné dík díky krom Lech mezi nové pohovor sklad životopis brány cíle CV český flexibilní chování nábor náklady pečlivost pracovník prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky Chomutov A4 kancelář Litvínov podnik pozice pracovní pozice zaměstnanců Zruč Lovosice ekonom mezinárodní nabídka práce Office studium ukazatele vysoké znalost administrativa ISO poštovní růst získání domov nad Labem přes rozvoz specialist specialista Ústí nad Labem zdravotní zdravotní stav ATS auto elektro EU Lada nabídky Němec práce z domova práva přede překlad spokojenost správa systém vhodná boty mzdy platy pracovní činnost pracovní činnosti pracovní den příplatky výplaty obchodní vstříc Sami telefon důchod důchodce interní partner praxe Roudnice Roudnice nad Labem vhodný Alex Alexandr beze energie jídlo mimo obsah pizza příklad
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Blažimi a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena