Dlouhodobá brigáda v Centru Prahy

Praha
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost AmRest s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

Chcete být součástí výjimečného a přátelského kolektivu? Chcete si určovat délku pracovní doby? Mít jistotu peněz na účtu do 9.dne v měsíci? Pokud ano, pak je zde příležitost přesně pro Vás!
KFC Arkády – Pankrác (Potřebujete brigádu v centru Prahy a vstřícnost při plánování směn? Jste student a chcete si dostupnost Metro linka C, stanice Pankrác) hledá členy do týmu na pozici pokladní a příprava produktů. Brigáda je vhodná nejen pro studenty SŠ a VŠ (pracovní doba max. do 22:00).

Nabízíme nástupní hodinovou mzdu od 82–90 Kč /hod, 10% příplatek za víkendové hodiny, příplatek za údržbu uniformy, 100% příplatek za svátek, bonusy, roční odměny, dotované stravné, slevy ve značkách Starbucks a Burger King, vstřícnost při plánování směn, kariérní růst, možnosti kurzů a školení, jistotu výdělku.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat denně od 7:00 – 21:00:
Telefon: zobrazit tel. číslo ,
Mail: Odpovědět na inzerát
Adresa: Obchodní centrum Arkády – Na Pankráci 86, Praha 4, Metro linky C

Požadujeme:

  • Vstřícný a pozitivní přístup k práci
  • Chuť učit se a rozvíjet
  • Minimální věk 16 let
  • Dokončené základní vzdělání
  • Zájem o dlouhodobou brigádu

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Regina Zvěřinová | Regina Zvěřinová | Praha Praha
  • 165 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 21. srpna
Adventyn s.r.o. | Adventyn s.r.o. | Dejvice, Praha Dejvice, Praha
  • 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro studenty
Zveřejněno: 21. srpna
Staročeské dobroty s.r.o. | Staročeské dobroty s.r.o. | Staré Město, Praha Staré Město, Praha
  • 120 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 30. března
Ing. Hana Váchová Kočková | Ing. Hana Váchová Kočková | Košíře, Praha Košíře, Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 29. srpna
CZECHOSLOVAK RULE, s.r.o. v likvidaci | CZECHOSLOVAK RULE, s.r.o. v… | Kbely, Praha Kbely, Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 30. srpna
KUKY CONSULTING, s.r.o. - v likvidaci | KUKY CONSULTING, s.r.o. - v… | Vinohrady, Praha Vinohrady, Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 30. srpna
AGENTURA PLUS, spol. s r.o. | AGENTURA PLUS, spol. s r.o. | Černý Most, Praha Černý Most, Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 30. srpna
SARADA - JOBS.EU s.r.o. v likvidaci | SARADA - JOBS.EU s.r.o. v… | Vyškov Vyškov
  • Brigáda
Zveřejněno: 30. srpna
Svatopluk Vacek | Svatopluk Vacek | Lhotka, Praha Lhotka, Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 30. srpna
NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | Praha Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 30. srpna
NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | Praha Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 30. srpna
NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | Praha Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 30. srpna

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zájem
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT