Práce v zemědělství - zpracování zelí

Pracovní poměr brigády
Lokalita Brno
Firma GIT Consult Czech s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Práce v zemědělství – Zpracování zelí

Hledáme šikovné lidi, kteří vědí, že jim nevadí náročná manuální práce a práce ve stoje.

Místo výkonu práce: Brno – Tuřany (u Makra)

Náplň práce:

  • Čištění hlávek zelí, obírání a odstraňování špatných listů a následné krouhání zelí.
  • Šlapání nakrouhaného zelí ve kvasných kádích
  • Balení a expedice
  • Další pomocné práce při zpracování kysaného zelí

Pracovní doba:

  • Práce pouze v pracovní dny – pondělí až pátek od 7:00 (konec směny střídavě 15:00 a 17:00) – 40 hodin týdně / 20 hodin týdně v případě domluvy delší spolupráce.

(pracovní doba je pevně dána, není možné ji upravit). V pátek práce obvykle pouze v dopoledních hodinách.

Požadujeme:

  • Potravinářský průkaz (nutné mít první den nástupu – možné pořídit u závodní lékařky)
  • Fyzickou kondici odpovídající charakteru práce – práce ve stoje, šlapání zelí, krouhání, atd.
  • Odolnost
  • Nástup 1.8.2016

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení 80 – 90Kč/hod. (60Kč fixní část, 20–30Kč variabilní část mzdy – při bezproblémové práci vždy vyplácena)
  • Stravenky v hodnotě 100Kč/odpracovaný den (50% přispívá zaměstnavatel)

Děkujeme za zájem

Zobrazit výpis brigád

  • Brno
  • Lukáš Vavruša
  • 200 – 250 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. dubna
  • Kobylisy, Praha
  • Ing. Hana Váchová Kočková
  • Brigáda
Zveřejněno: 29. července
  • Vinohrady, Praha
  • Brigáda
  • Liberec
  • Brigáda
  • Praha
  • Vlasové studio TWINS s.r.o.
  • Brigáda
  • Lhotka, Praha
  • Svatopluk Vacek
  • Brigáda
Zveřejněno: 1. srpna

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

AJ Brno den doba hledám hodnocení IT místo mzdy náplň práce ohodnocení práce pracovní pracovní dny pracovní doba směny spolupráce stravenky výkon zaměstnavatel zemědělství dny finanční kov lékař list místo výkonu práce náplň pomoc potravinář PR problém první den případ třída zájem závod země