- 25 000 – 28 000 Kč / měsíc
- Brigáda
Hotel Vsacan,
který se nachází v srdci města Vsetín. Jsme zavedený hotel s dlouholetou tradicí v oblasti ubytovacích a gastronomických služeb. Našim hostům nabízíme pohodlné ubytování, kvalitní servis a příjemné prostředí pro pracovní i soukromé cesty.
Dbáme na profesionální přístup a spokojenost jak našich hostů, tak zaměstnanců. V současné době hledáme zástup po dobu dovolených na pozici pokojská/ý.
Úklid hotelových pokojů podle stanovených standardů
Výměna ložního prádla a ručníků
Doplňování hygienických potřeb a minibarů
Úklid společných prostor (chodby, schodiště, případně recepční zázemí)
Kontrola vybavení pokojů a hlášení případných závad
Zajištění čistoty a pořádku v celém hotelu
Spolupráce s recepcí a dalšími členy týmu
Dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů
Spolehlivost a zodpovědnost – Hledáme někoho, kdo si váží kvalitně odvedené práce a může se spolehnout na to, že úkoly zvládne včas a pečlivě.
Smysl pro detail – Úklid a pořádek jsou klíčové, proto očekáváme, že budete dbát na každou drobnost, která zajistí našim hostům komfortní a příjemné prostředí.
Fyzická zdatnost – Práce pokojské je fyzicky náročná, proto je důležité, aby uchazeč měl dobrou kondici a byl ochotný pracovat v tempu.
Komunikativnost a týmová spolupráce – Hotelový personál je tým, který musí dobře komunikovat a spolupracovat, aby vše fungovalo hladce.
Zkušenosti s úklidem (výhodou, ne podmínkou) – Předchozí praxe v úklidových službách nebo ve službách hotelového sektoru je vítána, ale není nutná. Rádi zaučíme.
Kolektiv přátelských lidí – V našem týmu panuje přátelská atmosféra, kde si vzájemně pomáháme a respektujeme se.
Motivační mzda – Nabízíme konkurenceschopné platové ohodnocení, které odpovídá tvému výkonu.
Příjemné pracovní prostředí

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.