KONTROLNÍ PRÁCE-LISAŘ 150Kč/ hod. OLOMOUC

Pracovní poměr brigády
Lokalita Olomouc
Firma Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Odměna 150 Kč / hod
Kontakt Zdeňka Konečná PO - PÁ, 8:00 - 15:00 hod., zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Příprava materiálu k lisování.
  • Obsluha lisu, prováděných prací nutných při lisování výrobků.
  • Obsluha lisovací linky v provozu.
  • Seřizování lisovacích strojů.
  • Ošetření a běžná údržba strojního zařízení.
  • Vizuální kontrola kvality vyrobených odlitků.
  • Vedení příslušných záznamů.

Požadavky:

  • Práce v nepřetržitém provozu.
  • Krátký dlouhý týden 6–18, 18–6 hodin.
  • Technické myšlení, praxe výhodou ne však podmínkou, důležitá je chuť pracovat.
  • Stabilní docházku, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost.

Nabízíme:

  • Smlouvu na DPP s postupem na HPP.
  • Plat 150 Kč / hod. + příplatky za víkendy, noční.
  • Motivační ohodnocení / docházkový bonus.
  • Příspěvek na stravování – stravenky.
  • Podpora při zaučení a kvalitní školení, pracovní oděv.

Máte zájem o tuto nabídku?