Doručovatel letáků v lokalitě Most

Horní Jiřetín
105 – 110 Kč / hod
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost První novinová společnost a.s. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

První novinová společnost a.s.

První novinová společnost a.s. (PNS) patří mezi největší distributory tisku v Česku. Každý den doručuje noviny a časopisy na tisíce prodejních míst po celé republice. Kromě distribuce tiskovin poskytuje také služby v oblasti předplatného a logistiky, čímž zajišťuje, že se informace rychle a efektivně dostanou k českým čtenářům.

O nás

Máte práci, ale rád/a byste si přivydělal/a? Rád/a se pohybujete venku a máte v týdnu pár hodin volna? 
ANO? Pak hledáme právě Vás…nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího doručovatele letáků a adresných zásilek.

Náplň práce:

•    dostanete svěřenou lokalitu a sami si určíte, kudy a jakým způsobem svěřené zásilky roznesete
•    ZAVEZEME VÁM MATERIÁLY, určené k doručení, v brzkých ranních hodinách až domů, nebo na domluvené předávací místo, abyste mohli rovnou od domu roznášet a začali vydělávat okamžitě po odchodu z domu
•    na roznos dostanete DVA DNY a je jen na Vás, kdy vyrazíte - zvládnout to můžete i během pár hodin (roznosy probíhají v PO – ÚT a ST – ČT)
•    některé trasy jsou delší, dejte nám tedy vědět, zda vlastníte auto – ujeté kilometry na vybraných trasách proplácíme (není podmínkou)

Co od Vás očekáváme:

•    je Vám MINIMÁLNĚ 18 LET
•    jste fandou pravidelného pohybu venku a nevadí Vám fyzicky náročnější práce  - náročnější na chůzi s letáky, které mají občas slušnou váhu (dá se to ale zvládnout ☺)
•    jste důslední a spolehliví

Co Vám můžeme nabídnout:

•    pravidelný a stabilní přivýdělek na DPP nebo DPČ – preferujeme DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI
•    čím více roznesete, tím více si vyděláte - odměna je závislá na počtu schránek, letáků a oblasti
•    práci je možné přizpůsobit Vašim časovým možnostem
•    budete se pohybovat na čerstvém vzduchu a s čistou hlavou
•    lépe poznáte vlastní město – budete znát každé zákoutí
•    zaučíme Vás a vše Vám ukážeme a vysvětlíme
•    nastoupit můžete IHNED

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám VAŠE JMÉNO, TELEFONNÍ ČÍSLO, E-MAIL, ADRESU BYDLIŠTĚ A ZDA VLASTNÍTE AUTOMOBIL… 
… a staňte se součástí našeho týmu!!!

Těšíme se na Vás
Náborové oddělení 
První novinová společnost a.s.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Luboš Zavřel | Luboš Zavřel | Brno Brno
  • 100 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 6. března
Lenka Rodová | Lenka Rodová | Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou
  • 500 – 1 000 Kč / týden
  • Brigáda
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 7. března
M&M služby s.r.o. | M&M služby s.r.o. | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 120 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 7. března

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Roman Pokorný

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?

auto automobil nabídka
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT